Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Restorant - Ambiente biznesi Të gjitha në Sarandë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Restorant ,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Sarandë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Restorant Të gjitha | Ambiente biznesi | Sarandë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:07 Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje ne Sarande

1 500 000 EUR

Shitësit të Besuar
11 Nën 15:35 Dyqani Të tjera , Sarandë

(T) �� SHITET HOTEL, KSAMIL!

1 300 000 EUR

24 Maj 21:02 Të tjera , Sarandë

Jepet biznes me qera

10 000 EUR / muaj

23 Shk 12:01 Dyqani Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje

1 EUR

Online Shitësit të Besuar
19 Korr 15:43 Dyqane dhe Trafika , Sarandë

Shitet, Bar-Restorant, Sarandë.

520 000 EUR

06 Maj 09:48 Dyqane dhe Trafika , Sarandë

SHITET HOTEL NE SARANDE.

790 000 EUR

Online
27 Nën 17:12 Dyqane dhe Trafika , Sarandë

Lokal Restorant

320 EUR

15 Tet 19:48 Dyqane dhe Trafika , Sarandë

Bar-Restorant ne shitje!

15 000 EUR

15 Tet 19:47 Të tjera , Sarandë

Hotel ne shitje!

08 Korr 17:16 Të tjera , Sarandë

Shitet,Hotel,Sarandë

1 300 000 EUR

01 Pri 02:07 Të tjera , Sarandë

Plazh

50 000 EUR

15 Sht 14:12 Të tjera , Sarandë

OKAZION �� Jepet biznes me Qera ��

700 EUR / muaj

31 Maj 23:59 Dyqane dhe Trafika , Sarandë

SHITET AMBIENT BIZNESI I KOMPLETUAR

110 000 EUR

26 Gush 01:51 Të tjera , Sarandë

Hotel ne Sarande

29 Mar 08:10 Të tjera , Sarandë

Bar-Restorant ne vije te pare buz detit

450 000 EUR

18 Sht 09:59 Dyqane dhe Trafika , Sarandë

Jepet ambient me qera ne ksamil

1 EUR / muaj

26 Shk 23:24 Të tjera , Sarandë

hotel dea

1 200 EUR

08 Pri 14:25 Të tjera , Sarandë

Ambient Biznesi jepet me qera ne Sarande

250 EUR / muaj

12 Pri 22:41 Dyqani Të tjera , Sarandë

Hotel ne Sarande

1 380 000 EUR

16 Mar 17:11 Të tjera , Sarandë

Hotel ne Sarande

1 380 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Restorant | Të gjitha | Ambiente biznesi | Sarandë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione