Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

laprak - Ambiente biznesi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe laprak,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj laprak Të gjitha | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Sht 18:54 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jepet me qera

11 Gush 11:03 Depo , Tiranë

Jepet me qera Magazine ne Laprake

45 000 LEK / muaj

06 Gush 22:42 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

JEPET ME QIRA, 50 000 LEK/MUAJ; OSE SHITET

50 000 LEK / muaj

05 Korr 10:18 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

zyra e ambjente

1 LEK

17 Qer 08:19 Depo , Tiranë

jepet magazina me qera

1 000 EUR / muaj

14 Qer 20:56 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet dyqani

108 000 EUR

29 Mar 12:59 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

ambjent

1 300 EUR / muaj

09 Jan 08:27 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambient biznesi

120 000 EUR

27 Dhj 20:18 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jepet me qera Ambjet bizensi per berber

200 EUR / muaj

16 Dhj 19:31 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Sallon berberi ne laprak

350 EUR / muaj

27 Gush 12:26 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jepet me qera ambjent biznesi, ne Laprake.

1 500 EUR / muaj

14 Korr 16:54 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jap me qira fast food & lokal

250 EUR / muaj

09 Qer 13:57 Të tjera , Tiranë

Ambjent

400 LEK / muaj

09 Qer 13:16 Të tjera , Tiranë

Ambjent

400 LEK / muaj

09 Qer 13:06 Të tjera , Tiranë

Ambjen me qera

15 Shk 19:45 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Dyqan me qera

200 LEK / muaj

14 Shk 20:53 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jepet nje Ambient Biznesi me Qera

350 EUR / muaj

21 Jan 20:34 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

PER SHITJE Ambjent 81m2

3 000 EUR

26 Nën 20:48 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet dyqan ne laprak

450 000 LEK

03 Tet 07:48 Zyra , Tiranë

Dyqn

40 EUR

25 Gush 18:11 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Qira / Dyqan / Laprak / ID Dy4030556

600 EUR / muaj

22 Qer 16:29 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Ambjent biznesi me qera ne Laprak

20 000 LEK / muaj

29 Maj 17:55 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Dyqan me qera 1500 leke ne muaj

1 500 LEK / muaj

25 Pri 16:34 Të tjera , Tiranë

kamarjer-e

14 Pri 18:04 Të tjera , Tiranë

shitet lokal

135 000 EUR

06 Pri 09:55 Të tjera , Tiranë

AMBJENT KOMERCIAL NE LAPRAKE

250 000 EUR

27 Tet 17:50 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

JEPET ME QERA

15 000 LEK / muaj

03 Tet 13:22 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jepet me qera

350 LEK / muaj

03 Sht 10:48 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

JEPET DYQANI ME QERA

15 000 LEK / muaj

11 Gush 13:19 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Jap me qera

270 LEK

02 Gush 10:59 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Dyqan ne laprak

1 250 LEK Çmimi me zbritje

10 Mar 17:04 Të tjera , Tiranë

Shitet dyqan 61 m2,Laprak,40000E

40 000 EUR

27 Shk 19:21 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

okazion shitet dyqan shk.aleks buda

450 000 LEK

13 Shk 14:44 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

okazion shitet dyqan ne laprak

450 000 LEK

20 Jan 13:41 Zyra , Tiranë

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE 'LAPRAK'

20 000 LEK / muaj

29 Pri 09:38 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambient Biznesi

125 000 EUR

19 Pri 18:33 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet ambient biznesi

125 000 EUR

20 Mar 12:57 Dyqane dhe Trafika , Durrës

SHITET DYQAN NE LAPRAKE !

80 000 EUR

10 Shk 13:15 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Ambient Biznesi Per Shitje

125 000 EUR

25 Jan 12:01 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Lokal

120 000 EUR

16 Dhj 15:26 Të tjera , Tiranë

Ambjenti shitet

10 Nën 09:13 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Lokal

120 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj laprak | Të gjitha | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • laprake në kategorinë Apartamente
  • laprake në kategorinë Të tjera
  • laprake në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Laprake në kategorinë Ambiente biznesi
  • Laprake në kategorinë Apartamente
  • laprak në kategorinë Apartamente
  • laprake në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Laprak në kategorinë Automjete
  • Laprake në kategorinë Shtëpi
  • laprak në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione