Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Velipoje - Ambiente biznesi Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Velipoje,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Velipoje Të gjitha | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 18:28 Të tjera , Shkodër

Shitet ambient biznesit Hotel 2 kate

250 000 EUR

24 Maj 17:52 Të tjera , Shkodër

Vendodhja Velipoje , SHKODËR

270 000 EUR

28 Dhj 10:06 Dyqani Të tjera , Shkodër

Shitet objekt biznesi 3 kate

270 000 EUR

02 Sht 12:24 Dyqane dhe Trafika , Shkodër

Shitet dyqan te Kompleksi Fishta Velipoje

242 000 EUR

18 Mar 11:18 Dyqani Të tjera , Shkodër

�� Beach Bar me qera 2022 ��

8 000 EUR / muaj

30 Nën 15:27 Dyqane dhe Trafika , Shkodër

SHITET AMBJENT BIZNESI - VELIPOJE

100 000 EUR

24 Qer 08:16 Të tjera , Shkodër

Hotel 610 m2 Velipojë

31 Maj 11:14 Të tjera , Shkodër

Kerkohet per Qira

25 Maj 08:09 Dyqani Dyqane dhe Trafika , Shkodër

RESTORANT ME QERA VELIPOJE

6 000 EUR / ditë

20 Maj 14:36 Të tjera , Shkodër

�� Jepet me qira objekt biznesit

395 000 LEK / muaj

15 Qer 12:58 Të tjera , Shkodër

Lokal ne Shkoder

14 Qer 11:27 Dyqane dhe Trafika , Shkodër

Shitet

08 Qer 15:42 Dyqane dhe Trafika , Shkodër

Lokal ne velipoje

4 400 EUR

12 Maj 15:31 Të tjera , Shkodër

Lokal velipoje +piceri velipoje

9 000 EUR

31 Jan 19:02 Dyqane dhe Trafika , Shkodër

Lokal ne Velipoje+Garazh OKAZION

230 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Velipoje | Të gjitha | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • velipoje në kategorinë Apartamente
  • velipoje në kategorinë Makina | BMW | Seri 3
  • velipoje në kategorinë Shtëpi
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • velipoje në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • velipoje në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione