Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Industri dhe Puntori Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Ambiente biznesi | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 18:09 Industri dhe Puntori , Fier

Magazin me Qera

400 LEK

13 Sht 19:31 Industri dhe Puntori , Fier

Kapanon per bisnes

1 LEK

05 Korr 11:51 Industri dhe Puntori , Fier

Fabrike Vaj Ulliri PIERALISI

325 000 EUR

11 Pri 16:18 Industri dhe Puntori , Fier

Shitet ose ndrrohet

1 900 000 EUR

21 Jan 00:35 Industri dhe Puntori , Fier

Shitet Fabrike Vaj Ulliri

250 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Dhj 00:54 Industri dhe Puntori , Fier

Jepet me qera

15 Nën 16:42 Industri dhe Puntori , Fier

Furrë paketimi (amballazhim)

1 500 EUR

06 Tet 18:30 Industri dhe Puntori , Fier

Milkshaker !! Ose FrapeMixer

300 EUR

20 Korr 11:11 Industri dhe Puntori , Fier

Bisnes + makazine

2 EUR

05 Qer 11:45 Industri dhe Puntori , Fier

Lavazho

31 Jan 20:29 Industri dhe Puntori , Fier

OBJEKT MAGAZIN PER BIZNES

110 000 LEK

01 Korr 14:27 Industri dhe Puntori , Fier

Jepet magazine me qera ne fier mbrapa umb 5000m2

5 000 LEK / muaj

01 Qer 10:05 Industri dhe Puntori , Fier

Okazion

110 000 EUR Çmimi me zbritje

28 Jan 09:33 Dyqani Industri dhe Puntori , Fier

Objekt ne shitje

200 000 EUR

13 Nën 09:46 Dyqani Industri dhe Puntori , Fier

Magazine me qera

1 000 EUR

11 Nën 06:53 Industri dhe Puntori , Fier

paisje pizzeri fasfude

1 111 111 EUR

02 Tet 13:18 Industri dhe Puntori , Fier

Shitet servis makinash

10 000 EUR

23 Gush 19:44 Industri dhe Puntori , Fier

Magazine

21 Gush 13:17 Industri dhe Puntori , Fier

Jepet Magazina-Mobilieri me qera

500 EUR / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Ambiente biznesi | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione