Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Ambiente biznesi | Dyqane dhe Trafika


Dje 17:32 ,

Dyqan 260m²

290 000 EUR

Dje 15:17 ,

Vasil shanto

180 000 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim