Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqane dhe Trafika Shitet në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Ambiente biznesi | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Mar 07:33 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet dyqan prane shkolles Muhamer Janina

15 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Shk 15:29 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet

1 EUR

07 Jan 02:21 Dyqane dhe Trafika , Berat

Ambient biznesi

1 EUR

02 Tet 16:21 Dyqane dhe Trafika , Berat

Berat qender qera + shitet

300 000 EUR

12 Sht 19:01 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet

17 Korr 19:18 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet dyqan 100m2

1 EUR

26 Pri 20:41 Dyqane dhe Trafika , Berat

Gjendje shum e Mir

180 000 LEK

19 Pri 16:49 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet Ndertese me 3 Kate.

150 000 EUR

20 Shk 12:29 Dyqane dhe Trafika , Berat

Objekt biznesi dhe biznes

04 Jan 19:24 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shtepi dhe dyqanë

250 000 EUR

27 Nën 14:29 Dyqane dhe Trafika , Berat

OKAZION!!!!

1 LEK

18 Nën 14:25 Dyqane dhe Trafika , Berat

SHITET LOKALI

400 000 EUR

09 Sht 10:28 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet Lokal

1 LEK Çmimi me zbritje

10 Gush 17:56 Dyqane dhe Trafika , Berat

SHITET DYQAN NE BERAT

62 000 EUR

10 Maj 14:17 Dyqane dhe Trafika , Berat

shitet dyqani

80 000 EUR

03 Maj 21:31 Dyqane dhe Trafika , Berat

Pajisje klinike dentare

5 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 10:08 Dyqane dhe Trafika , Berat

kjosk me qera 3x 2.5

8 000 LEK

13 Pri 07:30 Dyqane dhe Trafika , Berat

food truck

5 000 EUR

22 Mar 20:49 Dyqane dhe Trafika , Berat

dyqan

24 Shk 18:20 Dyqane dhe Trafika , Berat

Bar “VENUS”

13 Shk 09:57 Dyqane dhe Trafika , Berat

shitet dyqani

80 000 EUR

13 Jan 14:06 Dyqane dhe Trafika , Berat

Jepet me qera

1 EUR

10 Gush 20:29 Dyqane dhe Trafika , Berat

Dyqan

110 000 EUR

10 Jan 12:32 Dyqane dhe Trafika , Berat

OKAZION Shitje dyqani

49 000 EUR Çmimi me zbritje

11 Dhj 20:33 Dyqane dhe Trafika , Berat

dyqan ne berat

1 EUR

11 Dhj 19:58 Dyqane dhe Trafika , Berat

Shitet/Jepet me qera/Nderrohet

1 EUR

03 Dhj 11:17 Dyqane dhe Trafika , Berat

SHITET OSE JEPET ME QERA

120 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Ambiente biznesi | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione