Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dyqane dhe Trafika Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Ambiente biznesi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 15:49
Linku:
Dyqane dhe Trafika , Durrës

SHITET DYQAN

135 000 EUR

22 Maj 17:48
Linku:
Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Okazion

3 500 000 LEK

19 Maj 17:07
Linku:
Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet biznesi Estetik

200 000 LEK Çmimi me zbritje


Dje 22:41 Dyqane dhe Trafika , Durrës

⛔MARKET PLAZH DURRES ⛔

35 500 LEK Çmimi me zbritje

Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent per Biznes

110 000 EUR

Online
Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shiten 2 Dyqane te Ish Parku

93 000 EUR

Online
Dje 22:36 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan ne Laprake

155 000 EUR

Online
Dje 22:35 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

380 000 EUR

Online
Dje 22:33 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Garazhd 500m Yzberisht

280 000 EUR

Online
Dje 22:33 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi ne Fresk

850 000 EUR

Online
Dje 22:32 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi ne Don Bosko

140 000 EUR

Online
Dje 22:31 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi

105 000 EUR

Online
Dje 22:31 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Rr, Kavajes

155 000 EUR

Online
Dje 21:26 Dyqane dhe Trafika , Kukës

Jepet me qera ambjenti

123 LEK

Dje 21:14 Dyqane dhe Trafika , Krujë

Okazion shiten 5 dyqane dhe toke !!!

350 000 EUR

Online
Dje 20:14 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

OKAZION AMBIENT BIZNESI

1 EUR

Online
Dje 20:05 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Lokal Okazion

250 000 EUR

Online
Dje 20:01 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Myslym Shyri

250 000 EUR

Online
Dje 20:00 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan ne Qender,Blv Zogu 1

155 000 EUR

Online
Dje 20:00 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznes ne Don Bosko

310 000 EUR

Online
Dje 19:59 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi ne Yzberisht

135 000 EUR

Online
Dje 19:59 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shiten 2 Dyqane te Zogu i Zi

550 000 EUR

Online
Dje 19:58 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi BLV Zogu 1

400 000 EUR

Online
Dje 19:58 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi Bar Kafe

213 000 EUR

Online
Dje 19:39 Dyqane dhe Trafika , Durrës

Shitet Ambient Biznesi

40 000 EUR

Online
Dje 19:32 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te Rruga e Kavajes.

900 000 EUR

Dje 19:32 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan te Rruga e Kavajes

373 000 EUR

Online
Dje 19:29 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Ambjent Biznesi (Dyqan) te ish Fusha e Aviacionit

300 000 EUR

Dje 19:29 Dyqane dhe Trafika , Tiranë

Shitet Dyqan Komercial te Rruga Myslym Shyri.

380 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Ambiente biznesi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Ambiente biznesi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione