Dibër | Biznes dhe punë | Ambiente biznesi

17 Maj 01:06 ,

okazion

11 EUR

05 Mar 22:55 ,

Biznes

111 111 LEK

20 Korr 14:18 ,

ekspres kafeje

300 EUR

06 Korr 17:41 ,

shitet objekti

25 Shk 09:13 ,

ambient me qira

200 EUR / muaj

09 Shk 10:10 ,

Magazine ne Diber

900 EUR / muaj

11 Nën 23:08 ,

Lokal

85 000 000 LEKNë fillim