Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Depo me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej depo të ndryshme me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera me qera. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten e duhur.Dje 16:44
Linku:
Depo , Tiranë

AMBJENT KOMERCIAL NE ASTIR 354 M2

2 300 EUR / muaj


Sot 14:38 Depo , Tiranë

550 m² magazine + 200 m² oborr 1200 euro

1 200 EUR / muaj

Online
Sot 10:43 Depo , Durrës

Qera, Magazine, Ish Keneta, Durres

670 EUR / muaj

Sot 10:17 Depo , Durrës

Qera, Magazine, Ish Keneta, Durres

570 EUR / muaj

Sot 09:41 Depo , Tiranë

Qera , Kapanon , Rinas ,Tirane

4 000 EUR / muaj

Online
Dje 22:36 Depo , Tiranë

Jepet ambjent per magazine!

Dje 17:37 Depo , Tiranë

Magazin ne Vore me Qera

2 000 EUR / muaj

Dje 16:44
Linku:
Depo , Tiranë

AMBJENT KOMERCIAL NE ASTIR 354 M2

2 300 EUR / muaj

Dje 16:31 Depo , Kurbin

Jepet me Qera Magazine 700 m2 Mamurras

Dje 11:10 Depo , Kukës

Shitet ose jepet me qera Magazinë në Kukës

1 EUR / muaj

Dje 10:02 Depo , Durrës

Qera,Ambient Biznesi, Shkozet,Durres

3 000 EUR / muaj

Online
Dje 09:53 Depo , Durrës

Qera,Kapanon, Shkozet Durres

1 300 EUR / muaj

Online
Dje 07:46 Depo , Durrës

JEPET ME QIRA MAGAZINE NE NISHTULLA

400 EUR / muaj

23 Sht 21:48 Depo , Tiranë

Qera,Magazine, Autostrada Tirane-Durres. 4.800€ /M

4 800 EUR / muaj

23 Sht 08:47 Depo , Durrës

JEPET ME QERA MAGAZINE NE SHKOZET/DURRES

500 EUR / muaj

22 Sht 15:11 Depo , Durrës

Qera, Kapanon, Spitalle

2 300 EUR / muaj

21 Sht 14:43 Depo , Tiranë

Qira, Kapanon, Vaqarr, Tiranë

3 750 EUR / muaj

20 Sht 13:31 Depo , Durrës

‼️250€/Muaj 4-Rruget/Shijak

250 EUR / muaj

19 Sht 23:14 Depo , Durrës

Kapanon me qera ne Shkozet

500 EUR / muaj

16 Sht 13:15 Depo , Tiranë

Jepet Me Qera Magazine Prane Ish Venues, Tirane

25 000 LEK / muaj

Online
16 Sht 12:21 Depo , Tiranë

Kapanon ne vore

2 000 EUR / muaj

14 Sht 21:11 Depo , Korçë

Leshohet me qera Depo rreth 170 m2 Blv Fan Noli

200 LEK / muaj

14 Sht 16:09 Depo , Tiranë

Jepet me qera magazine 400 m2 prane City Park

3 EUR / muaj

13 Sht 11:26 Depo , Tiranë

KAPANON ME QERA, VAQARR

8 490 EUR / muaj

13 Sht 11:23 Depo , Tiranë

KAPANON ME QERA, FLLAKË, DURRËS

8 800 EUR / muaj

13 Sht 11:22 Depo , Tiranë

KAPANON ME QERA, AUTOSTRADA DURRËS-TIRANË

8 000 EUR / muaj

13 Sht 11:21 Depo , Tiranë

KAPANON ME QERA, VAQARR

3 200 EUR / muaj

13 Sht 11:18 Depo , Tiranë

KAPANON ME QERA, BËRZHITË

4 200 EUR / muaj

12 Sht 03:05 Depo , Tiranë

Jepet ambjent per magazine

08 Sht 20:33 Depo , Durrës

OKAZION Magazine me qera DURRES, 350€

07 Sht 02:41 Depo , Durrës

Jepet me Qera Kapanoni ne Sukth i Ri ,tek mbi kalimi,€400

400 EUR / muaj

28 Gush 14:36 Depo , Fier

SHITET OSE JEPET ME QERA

1 600 EUR / muaj

28 Gush 12:53 Depo , Tiranë

Qera, Ambient Biznesi, "Farmacia 10" Rruga e Dibrës

2 500 EUR / muaj

25 Gush 14:42 Depo , Tiranë

Ambient me qera kati 1 dhe kati 2

6 300 EUR / muaj

25 Gush 11:09 Depo , Tiranë

Jepet me qera magazine autostrada Tr-Dr. Vore

2 200 EUR / muaj

25 Gush 11:09 Depo , Tiranë

Jepet me qera kapanon prane Top Chennel

1 EUR / muaj

25 Gush 11:09 Depo , Tiranë

Jepet me kapanon autostrada Tr-Dr

3 EUR / muaj

25 Gush 11:08 Depo , Tiranë

Jepet me Qera Kapanon Autostrada Tr-Dr

5 000 EUR / muaj

25 Gush 11:08 Depo , Tiranë

Opsione magazinash per qera

3 EUR / muaj

25 Gush 11:08 Depo , Tiranë

Opsione magazinash per qera

3 EUR / muaj

24 Gush 10:27 Depo , Tiranë

magazin me qera

450 EUR / muaj

24 Gush 10:17 Depo , Durrës

Qera, Magazine, Ish Keneta

24 Gush 10:17 Depo , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Te Lagja 18

500 EUR / muaj

24 Gush 10:06 Depo , Tiranë

JAPIM ME QIRA KAPANON NE AUTOSTRADE (MBIKALIMI-KASHARIT)

5 000 EUR / muaj

16 Gush 19:06 Depo , Korçë

Ofroj me qera KATIN E 2 TE NJE magazine me sip totale 600m2

360 EUR / muaj

15 Gush 18:48 Depo , Shkodër

Magazine

300 EUR / muaj


Kërkoni për depo me qera? Merrjep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Gjej Depo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo me qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Krijo Njoftime per në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione