Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Depo me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej depo të ndryshme me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera me qera. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten e duhur.Sot 17:00 ,

Jepet Me Qera

600 EUR / muaj

Sot 17:00 ,

Jepet Me Qera

1 000 EUR / muaj

Sot 08:39 ,

MAGAZINE \ AMBIENT per QERA

700 EUR / muaj

Dje 09:09 ,

Qera, Magazinë, Sauk, Tiranë

700 EUR / muaj

09 Gush 16:38 ,

Magazine

250 EUR / muaj

08 Gush 10:03 ,

Kapanon me Qera ne Vore

1 500 EUR / muaj


Kërkoni për depo me qera? Merrjep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Gjej Depo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo me qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Krijo Njoftime per në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione