Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Depo me Qera | Njoftimet ne Gjithë Shqipërinë


Gjej depo të ndryshme me qera në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, dhe shumë ambiente tjera me qera. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten e duhur.Dje 17:12 Depo , Tiranë

AMBJENT MAGAZINIMI ME QERA, VAQARR

1 500 EUR / muaj

Dje 17:08 Depo , Tiranë

Qera , Kapanon , Rinas ,Tirane

4 000 EUR / muaj

Dje 16:53 Depo , Tiranë

AMBJENT MAGAZINIMI ME QERA, KASHAR

10 700 EUR / muaj

Dje 16:26 Depo , Tiranë

AMBJENT MAGAZINIMI ME QERA, VAQARR

5 000 EUR / muaj

Dje 11:48 Depo , Tiranë

Jepet me Qera Magazinë ne YRSHEK

500 EUR / muaj

Dje 10:09 Depo , Durrës

jepet ambient biznesi me qera

500 EUR / muaj

Dje 09:38 Depo , Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Te Lagja 18

500 EUR / muaj

Dje 06:23 Depo , Tiranë

Magazine, jepet me qera

1 100 EUR / muaj

30 Mar 18:33 Depo , Tiranë

QERA , KAPANON , PRANE TEG ,TIRANE

5 000 EUR / muaj

30 Mar 15:19 Depo , Tiranë

MAGAZINE ME QERA RRUGA E ARBRIT TIRANE

900 EUR / muaj

30 Mar 10:03 Depo , Durrës

Qera, Magazine, Ish Keneta

30 Mar 09:58 Depo , Tiranë

Jepet me qera kapanon prane Sheshi Shqiponja

4 000 EUR / muaj

30 Mar 09:58 Depo , Tiranë

Jepet me Qera Kapanon Autostrada Tr-Dr

5 000 EUR / muaj

30 Mar 09:57 Depo , Durrës

Jepet me qera kapanon ne Fllake

2 EUR / muaj

30 Mar 09:57 Depo , Tiranë

Jepet me kapanon autostrada Tr-Dr

3 EUR / muaj

30 Mar 09:57 Depo , Durrës

Jepet me qera kapanon Durres

2 EUR / muaj

30 Mar 09:57 Depo , Tiranë

Jepet me qera magzine 500m2 , Laprake

1 300 EUR / muaj

30 Mar 09:56 Depo , Tiranë

Jepet Kapanon per Qera .��Fllake, Durres.

4 000 EUR / muaj


Kërkoni për depo me qera? Merrjep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të ambienteve të ndryshme në shitje dhe me qera në të Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Gjej Depo me qera në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej depo me qera me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për depo me qera, magazine me qera, kapanon me qera, depo për pajisje të ndryshme, kompleks magazina, godine, kapanon me shkozet, dhome frigoriferike, bodrum, ambient magazinimi, dhe shumë depo të tjera të përshtatshme për biznese të ndryshme. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej depo me ofertat më të mira.


Krijo Njoftime per në MerrJep.al


Keni depo të ndryshme që dëshironi ti jepni me qera? Krijo njoftime në MerrJep.al dhe gjej blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione