Berat | Vendbanime | Shtëpi | merrjep.al

18 Sht 22:48 Shtëpi , Berat

Shtepi ne Berat

37 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
18 Sht 17:50 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi lagja 30 vjetori

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
18 Sht 13:37 Shtëpi , Berat

HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
17 Sht 12:59 Shtëpi , Berat

Okazion shitet nje apartament 1+1

27 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
16 Sht 22:31 Shtëpi , Berat

Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Sht 14:37 Shtëpi , Berat

Okazion

2 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
14 Sht 10:48 Shtëpi , Berat

Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2 +150 m b

55 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Sht 17:10 Shtëpi , Berat

Shtepi private

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
08 Sht 15:10 Shtëpi , Berat

Shtepi private

Numri i dhomave: 4
07 Sht 19:35 Shtëpi , Berat

Okasion Shitet Shtepi 1+1

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
02 Sht 10:58 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi

Numri i dhomave: 2,5
02 Sht 08:52 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi 3-kateshe.

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
01 Sht 11:35 Shtëpi , Berat

Shitet 1+1

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Gush 17:22 Shtëpi , Berat

SHITET

10 LEK

Numri i dhomave: 1
13 Gush 16:17 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
13 Gush 10:57 Shtëpi , Berat

SHTEPI 1+1...

33 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
03 Gush 09:27 Shtëpi , Berat

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 18:09 Shtëpi , Berat

Dyani shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
10 Qer 09:52 Shtëpi , Berat

Shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Qer 13:22 Shtëpi , Berat

Shitet shtepija ne nje fshat te Beratit

12 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
25 Maj 23:19 Shtëpi , Berat

Shtepi private.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
18 Maj 07:39 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
12 Maj 16:34 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi+2 garazhe

1 LEK

Numri i dhomave: 6
12 Maj 12:54 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
11 Maj 11:23 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi private 3+1

7 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
08 Maj 21:28 Shtëpi , Berat

shtepi + truall

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Maj 15:12 Shtëpi , Berat

Shtepi private ne ure me gjith sera.

3 LEK

Numri i dhomave: 3
29 Pri 17:57 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Pri 17:26 Shtëpi , Berat

Shtepi me qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 20:59 Shtëpi , Berat

shtepi ne berat

90 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 160
15 Pri 19:19 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi Okazion 145 m/2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 19:27 Shtëpi , Berat

SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1

Numri i dhomave: 2
25 Mar 23:25 Shtëpi , Berat

Okazion!!

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Mar 14:12 Shtëpi , Berat

BERAT - SHTEPI PRIVATE

59 999 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Mar 17:00 Shtëpi , Berat

Shes shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
10 Mar 16:36 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi dhe toke ne fushe

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Mar 21:39 Shtëpi , Berat

Shpi

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Shk 16:05 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia okazion

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Shk 11:55 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në fillim