Dje 11:48 Shtëpi , Berat

Shtepi ne Berat

37 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
22 Gush 13:26 Shtëpi , Berat

Shtepi Private 2 Kateshe 330m2 + Dyqan 60m2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Gush 09:15 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi 3-kateshe.

250 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
21 Gush 12:42 Shtëpi , Berat

HYRJE NE BERAT (CMIMI I DISKUTUESHEM)

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
20 Gush 22:32 Shtëpi , Berat

Shtepi 2+1 L 13 Shtatori,Berat sip 100m2 +150 m b

55 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
13 Gush 16:17 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi dhe toke ne Duhanas, Berat

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
13 Gush 10:57 Shtëpi , Berat

SHTEPI 1+1...

33 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
09 Gush 13:31 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi lagja 30 vjetori

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
03 Gush 09:27 Shtëpi , Berat

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
10 Korr 18:09 Shtëpi , Berat

Dyani shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
10 Qer 09:52 Shtëpi , Berat

Shtepi me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
02 Qer 13:22 Shtëpi , Berat

Shitet shtepija ne nje fshat te Beratit

12 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
25 Maj 23:19 Shtëpi , Berat

Shtepi private.

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
18 Maj 07:39 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
17 Maj 19:27 Shtëpi , Berat

Shpia kati 5 ne Berat

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
12 Maj 16:34 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi+2 garazhe

1 LEK

Numri i dhomave: 6
12 Maj 12:54 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 3
11 Maj 11:23 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi private 3+1

7 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
08 Maj 21:28 Shtëpi , Berat

shtepi + truall

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
05 Maj 15:12 Shtëpi , Berat

Shtepi private ne ure me gjith sera.

3 LEK

Numri i dhomave: 3
29 Pri 17:57 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
25 Pri 17:26 Shtëpi , Berat

Shtepi me qera

100 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Pri 20:59 Shtëpi , Berat

shtepi ne berat

90 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 160
15 Pri 19:19 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi Okazion 145 m/2

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Pri 19:27 Shtëpi , Berat

SHITEN SHTEPI NE BERAT.2+1

Numri i dhomave: 2
25 Mar 23:25 Shtëpi , Berat

Okazion!!

31 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
23 Mar 14:12 Shtëpi , Berat

BERAT - SHTEPI PRIVATE

59 999 EUR

Numri i dhomave: 5
15 Mar 17:00 Shtëpi , Berat

Shes shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
10 Mar 16:36 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi dhe toke ne fushe

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
03 Mar 21:39 Shtëpi , Berat

Shpi

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
18 Shk 16:05 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia okazion

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Shk 11:55 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Shk 17:12 Shtëpi , Berat

Shitet shtepia

200 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
17 Shk 16:40 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi muzeale kategoria e pare

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 150
05 Shk 19:35 Shtëpi , Berat

Shitet 2+1

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
03 Shk 13:16 Shtëpi , Berat

Shitet

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
25 Jan 13:32 Shtëpi , Berat

Shpirto me cmim te arsyeshem

20 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Jan 05:42 Shtëpi , Berat

Shtepi 1+1 Berat

29 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Në fillim