Vito | Berat

Automjete , 101
Të tjera , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vito,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vito Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:38 ,

Mercedes v 250 2015

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:39 ,

VITO 220 CDI

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Qer 19:30 ,

Vito

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 13:53 ,

Vito

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 17:00 ,

Vito

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 13:04 ,

Shitet Vito 112 Cdi

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
05 Dhj 17:50 ,

Vito 2.2 cdi

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 17:28 ,

Vito 220 CDI 8+1

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 12:02 ,

Sprinter

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 00:20 ,

Sprinter

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 10:55 ,

Sprinter 412D

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 14:07 ,

Vito

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 13:47 ,

Viano

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 17:42 ,

Mercedes - Vito

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 16:39 ,

VITO 1011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 18:57 ,

Vito 111

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 08:09 ,

Fiat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 17:29 ,

Fiat Grande Punto benzin+gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 17:13 ,

Vito

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 17:01 ,

Viano

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 11:56 ,

Shitet mercedes benz vito

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 20:46 ,

Sendilje

1 250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 20:18 ,

Vito

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 06:56 ,

Vito

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 06:44 ,

Sendilje

1 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 13:45 ,

Shitet Vito 4+1 OKAZION dhe nderrohet me c clas

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 18:09 ,

Shutet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 17:49 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 11:01 ,

Mercedes Vito V6

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 00:10 ,

Vito

5 000 EUR

20 Shk 18:41 ,

Vito

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 11:56 ,

Vito 113

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 19:53 ,

Shitet me licens

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Jan 18:03 ,

Mercedes Vito 3,0 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 19:50 ,

Mercedes benz vito

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 19:27 ,

Vito

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 12:25 ,

Shitet makina

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 20:39 ,

Sendilje

1 500 EUR

11 Nën 20:39 ,

Sendilje

1 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 16:10 ,

Sendilje

1 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 19:50 ,

Sendilje

2 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 10:11 ,

Vito 8+1

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 12:04 ,

Mercedes Vito

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Tet 11:48 ,

Disqe

250 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Sht 22:24 ,

Vito

270 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vito | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vito Vito Vito Vito vito Vito Vito Vito vito Vito

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione