Shtepi | Berat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi ,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shtepi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 13:09 ,

Shtepi

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
16 Maj 13:08 ,

Shitet shtepia dhe dyqani

Numri i dhomave: 3,5
14 Maj 16:00 ,

Shitet Shtepi | Ure Vajgurore | Berat

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
14 Maj 15:02 ,

Shitet shtepi private ne periferi Berat

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
10 Maj 11:08 ,

Shtepi + tok berat ..fshati afer fshatit roshnik .. vojnik

40 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
08 Maj 11:59 ,

Okaziooon… Shitet shtepi 2- kateshe

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
06 Maj 14:58
Linku:
,

Shtepi

42 000 LEK

02 Maj 22:30 ,

Objekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

1 EUR

Numri i dhomave: 4
29 Pri 18:33 ,

Shitet shtepi private okazion

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
28 Pri 22:49 ,

Shtepi ne qender berat

60 LEK

Numri i dhomave: 3
26 Pri 10:47 ,

Jepet shtepi me qera 3+1

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Pri 19:37 ,

Shtepi

42 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
21 Pri 00:07 ,

OKAZIJON SHITEN SHTEPI NE BERAT 2+1

45 LEK

Numri i dhomave: 2
13 Pri 09:42 ,

Shtepi + Toke

Numri i dhomave: 4
12 Pri 15:12 ,

Shitet shtepia private Perondi - Kuçove

95 000 EUR

Numri i dhomave: 5
12 Pri 15:12 ,

Trruall per shtepi

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
02 Pri 23:05 ,

Shitet shtëpi private 1+1

3 700 000 LEK

Numri i dhomave: 2
24 Mar 11:08 ,

shitet shtepia

Numri i dhomave: 4
23 Mar 20:20 ,

Shitet Shtepi 4+1

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
03 Mar 14:30 ,

Pronë private

140 000 EUR

02 Mar 20:50 ,

Shitet shtepi okazion!!!!!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
26 Shk 19:59 ,

Okazion!!

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
18 Shk 10:41 ,

SHTEPI +DYQAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Shk 10:27 ,

SHTEPI +DYQAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
08 Shk 13:08 ,

shitet shtepi

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Shk 12:56 ,

shitet shtepi 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Shk 18:26 ,

Apartament

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
31 Jan 16:59 ,

Shtepi me Qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 30
28 Jan 08:27 ,

Shtëpi ne shitje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 5
17 Jan 13:20 ,

SHTEPI OKAZION!

Numri i dhomave: 8
12 Jan 20:26 ,

Mercedes-benz E220 Paket AMG

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 15:22 ,

ShTEPIA E ENDRRAVE TUAJA

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Jan 22:20 ,

Shiten shtepi 1+1,2+1,3+1

450 EUR

07 Jan 20:19 ,

SHITET VILA-BERAT

120 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shtepi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione