Makina | Berat

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 02:14
Linku:
,

Opel Corsa 1.3 Naft

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 15:30 ,

Okazionn��VW GOLF 6 1.6 Tdi 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:26 ,

⚠️OKAZION⚠️SHITET C200CDI SUPER GJENDJE

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:26 ,

⚠️OKAZION⚠️ C270CDI AUTOMAT

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:17 ,

Okazion Mercedes Benz E200 benzin 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:01 ,

Fiat Grande Punto 1.4 benzin 2008

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:53 ,

Opel corsa 1.3 nafte viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:09 ,

Passat 1.9 TDI ME DI TE KUQE

1 400 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:44 ,

Mercedes Benz

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

Mitsubishi L200. 2010. Okazjon

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 ,

Ford Mondeo 2014, Automat. SHITET/NDËRROHET

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:15 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:55 ,

Audi a3

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:48 ,

#SHITET MERCEDES BENZ C-class 220 *SUPER GJENDJE*

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matick benzin gas

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:30 ,

OKAZION C320

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

MERCEDES BENZ B CLASS 200 CDI 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 ,

Mercedes benz

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:41 ,

Toyota hilux 2014 super gjendje okazion

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

BMW 528 I M viti 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 ,

VW Golf 5 2.0 nafte 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 ,

Golf Plus 2008 1.4 TSI Turbo Behet Me Gaz OKAZION

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:07 ,

✅✅✅ SKODA FABIA 1.2 BENZIN✅✅✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:52 ,

Mitsubishi Outlander 4x4 viti 2007 Benzine/Gaz Automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 ,

Opel corsa benzin+gaz 2008

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:49 ,

Golf 6 2.0 TDI 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:49 ,

VW Golf 4 1.6 benzin 2002

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:49 ,

Sapo ardhur nga zvicra ����

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 ,

Audi Q7

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 ,

Audi A4 1.8T Sapo ardhur nga zvicra��������

4 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:39 ,

AUDI A6

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:38 ,

Mercedes Benz E240 Benzin + Gas

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

SEAT IBIZA OKAZION

1 150 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

E classe 220

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:58 ,

Makina eshte e sakt n cdo aspekt

3 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:46 ,

Fiat Bravo

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:06 ,

Mercedes C 200 viti2016 luk amg

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:05 ,

Opel meriva viti 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:47 ,

Okazion Bmw seria 3

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:44 ,

TOYOTA YARIS

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:43 ,

Reno Megane

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:41 ,

TOYOTA RAV 4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:39 ,

OKAZION ����VW JETTA 2013 -AUTOMATIKE ����

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:26 ,

Toyota raw 4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:59 ,

OKAZION Shitet BMW X5 2010

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:24 ,

Golf 5 Plus 1.9 naftë

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:28 ,

Shitet Honda Jazz Benzin/Gas

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:46 ,

Shitet audi A3

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione