Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 14:47
Linku:
Dyqani ,

Shitet MERCEDES BENZ �� 125.000 Lekë

80 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 14:28
Linku:
Dyqani ,

Nissan Almera

56 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Ford Fiesta

227 000 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 14:39
Linku:
Dyqani ,

Shitet - JEEP COMPASS

400 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:30 Dyqani ,

Nissan Micra 1.2 benzine

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:30 Dyqani ,

CLS 350 benzine Full-Opsion

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:29 Dyqani ,

Citroen C4 Automat 1.6 Naft

3 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:29 Dyqani ,

Renault Scenik 2008 benzine/gas Automat

2 970 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:29 Dyqani ,

Nissan Notte 1.6 Benzine/Gas 2010

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 23:28 Dyqani ,

BMW X5 Viti 2009 3.5 xdrive

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:28 Dyqani ,

Audi A4 Avant 3.0 Tdi 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:28 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Package

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:28 Dyqani ,

Bmw 525 Automat

4 680 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:28 Dyqani ,

Ml 350 BlueTec 2015

23 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 23:27 Dyqani ,

Mercedes Benz C klas 320 AMG

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:27 Dyqani ,

Audi A8-Look 2013 Full-Opsion

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:27 Dyqani ,

Toyota Verso 2.2 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:26 Dyqani ,

Toyota Yaris 2008

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:26 Dyqani ,

Audi A8 quattro 3.0 Nafte

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:22 Dyqani ,

Peugeot 1007 2006 Sport 1.6 Benzinë Automat

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:21 Dyqani ,

Audi A4 2006 2.0 Naftë Portobagazh Automat

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 23:21 Dyqani ,

Smart Fortwo 2009 Panoramik 1.0 Benzinë Automat

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 23:05 Dyqani ,

A8 3.0tdi shiten mundesi nderrimi me makin me te lire

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 23:03 Dyqani ,

C klas Benzine 4x4 Automatike 2010 me dogane.

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:02 Dyqani ,

Toyota Rav 4 nafte manuale 2007 me dogane

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:01 Dyqani ,

C klas nafte 200 CDI manual me letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:01 Dyqani ,

Honda FRV nafte 6 vende manuale 6 marshe 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Dodge Caliber Automatike 2.0 Benzin Gaz 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Nissan Juke 2011 kilometra 40.000 me letra

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 23:00 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:59 Dyqani ,

Rexton Nafte 2.9 me 7 vende 4x4 letra te paguara

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Seat Nafte 1.4 manuale letra te paguara viti 2003!

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:58 Dyqani ,

Pasat nafte 2.0 automatike 2013 e Sapo Targuar

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:58 Dyqani ,

BMW seria 1 nafte 2.0 Automatike me dogane

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:57 Dyqani ,

C klas Benzine Gaz Automatike me dogane 08 !

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:56 Dyqani ,

Meecedes A class 180 nafte Kamio Automatike

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:55 Dyqani ,

Mercdes benz S500 benzin+gaz

12 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:55 Dyqani ,

Mercedes Benz S Class 420cdi

12 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:53 Dyqani ,

Audi A5 viti 2012...motorri 2.0 benzin

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:45 Dyqani ,

Golf 5..sapo ardhur nga italia 1.9 naft

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:45 Dyqani ,

Opel insignia..2.0 naft...automatik... viti 2013

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:45 Dyqani ,

Opel meriva 1.4 benxin..viti 2007

2 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:44 Dyqani ,

Toyota corolla verso..2.2 naft..sapo ardhur

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Dyqani ,

Mercedes benz A klas...automatike okazion

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Dyqani ,

Mercedes benz C klas sapo ardhur

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Dyqani ,

JETTA 2.0 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:44 Dyqani ,

Land rover freelander 2009..automat

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:44 Dyqani ,

8.800 €

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione