Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 09:41
Linku:
,

Audi A4 Automat 8G Okazion

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:34
Linku:
,

Mercedes Benz E200 Look AMG

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:21
Linku:
,

!!!OKAZION!!! Mercedes-Benz E200 BlueEfficency

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 09:09
Linku:
,

S 350 L Nafte / VITI 2010 OKAZION PER CASH !!!!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Gush 08:56
Linku:
,

E classe gas benzin

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 01:43 ,

VOLKSWAGEN PHAETON: TARGA TE HUAJA MOTORRI 3.0

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:43 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:42 ,

Jeep liberty 2.5CRDI Disel��

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:41 ,

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:41 ,

A8 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:40 ,

Audi A3//S-Line 2.0 Nafte Kamio Automatike

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:40 ,

Audi A6 2.7 Nafte Kamio Automatike Viti 2006

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:40 ,

Bmw 2.0 Nafte Viti 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:40 ,

C220 Nafte Automat 2006 Sport//Edition AMG-LooK

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:39 ,

Shitet Nissan Primera, 2002, 1.6 benzin+gaz

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:39 ,

Shitet Golf 5, 2008 Okazion ne gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:38 ,

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:38 ,

Volkswagen Passat Automat M.Nderrimi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 ,

Jaguar S-Type

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:37 ,

AUDI A7 SUPERCHARGED 420HP Prestige Quattro

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:37 ,

Audi A3 Automat Targa AA M.Nderrimi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:37 ,

OKAZION Volkswagen Golf 6 VI Automatike 2.5 USA

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:37 ,

Ford Fiesta Benzin Gaz Targa AA

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:37 ,

Vw mk4

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:37 ,

2008 Volkswagen Golf 5 V 2.5 Automatik USA

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:37 ,

Mercedes Benz E220 Evo

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

2013 AUDI A6 2.0 Super Gjendje ✔️

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:36 ,

Jaguar S Type 4.2 Benzin Gaz M.Nderrimi

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:36 ,

Mercedes Benz Automat Targa AA M.Nderrimi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:36 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:35 ,

Mercedes Benz GL 450 Benzin Gaz Targa AA

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:35 ,

Skoda Fabia Targa AA

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:35 ,

Audi A6

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 ,

Bmw Seria 1 Targa AA M.Nderrimi

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:34 ,

Mercede Benz E280 EVO Targa AA M.Nderrimi

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:30 ,

ML 350 2011 GRAND EDITION 7G DESINGO FULL FULL

14 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:29 ,

Shitet Porsche Cayenne Fundi 2010 3.0 Naftë V6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:24 ,

golf 4 tdi 2002 ! nderrohet me automat

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:24 ,

Pegout Sport

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:18 ,

SHITET DHE NDERROHET AUDI A6

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:16 ,

Audi Q5

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:16 ,

C220--AVANTGARDE

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:16 ,

Mercedes Benz E280

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

Audi A4 S Line 2007

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:11 ,

Mercedes CLS 550 AMG

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Sot 01:10 ,

Audi A6 2.4 Benzin Automat 2006 Sapo Erdhi����

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:10 ,

Audi A8 Presidenciale !!

41 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim