Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 15:58
Linku:
,

Shes MERCEDES BENZ E320CDI

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 22:57
Linku:
,

Shes Vw Touran, 2.0 TDI, 6+1, Automatik

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:46
Linku:
,

fiat panda 900cc

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:56
Linku:
Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:04 ,

Mercedes Benz Cls 320

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Mercedes Benz E 350 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:04 ,

C class 220 CDI

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:04 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Nafte e sapo ardhur 161 km!!!!

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:04 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Golf 5 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:04 Dyqani ,

E Class 250 bluetec AMG paket super fulll!!

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:04 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:04 ,

Hyundai Accent 1.6 Nafte Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:04 ,

Mercedes Benz ML300 BlueEFFICIENCY 4Matic 2010

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:04 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2015 Super

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:04 ,

Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:04 ,

Hyundai Accent 1.4 Benzine Automat 2011 Super

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:04 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:03 ,

GOLF 5 1.9 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

Audi A3 1.9 Nafte 2007

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

Opel Meriva 1.7 TDCi shitet okazion

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

������Okavione������

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 ,

Shitet Mercedes Benz C220 CDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:03 ,

TOYOTA YARIS 1.4/VITI 2010 ��0695851577 ��

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:03 ,

*C-Max~1.6 Dizel*

5 100 EUR

Sot 19:02 ,

TOYOTA AURIS/AUTOMATIKE/VITI 2009 ��0695851577

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim