Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

25 Korr 12:18
Linku:
,

Okazion Ford Foucs 1.6 tdi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 09:36
Linku:
,

CLS 320 Naft Full Option ( pa takse Luksi )

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 15:57
Linku:
,

Okazion, Shitet Mercedes Benz C-Class

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 18:30
Linku:
,

Tuareg

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 17:15 ,

Benc super gjendje.okazion.1.3 lek

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:51 ,

Shitet Mercedes Benz E CLASS

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 ,

Shitet makina me cmimi te arsyeshem

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:47 ,

Sprinter transport

1 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim