Dje 23:39
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 525D 2007 NAFTE

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 20:51
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion Audi A4 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:41
Linku:
Makina , Tiranë

BENZ C CLASS 220 CDI (F1) AUTOMATIK NGA GJERMANIA

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 08:02 Makina , Tiranë

PEUGEOT 206 BENZIN GAS SEKUENCIAL VITI 2003

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:37 Makina , Shkodër

Pjes kembimi per Benz Volkswagen Audi Opel Zafira

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:15 Makina , Pogradec

AUDI A4 200 SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:52 Makina , Kurbin

kerkoj te blej makina per pjes

1 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:16 Makina , Tiranë

FORD FUSION 1.4 TDCI 2006 SUPER

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:16 Makina , Tiranë

****AUTOMATIK**** TOYOTA COROLLA 1.4 D4D

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:31 Makina , Pogradec

Ford trazit

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:21 Makina , Berat

Volksvagen Polo Okazion

1 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:41 Makina , Tiranë

Kerkohet punonjes gomisterie dhe servisi

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Dhj 16:31 Makina , Fier

Benc

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Dhj 13:11 Makina , Kurbin

pjes per alfa 145/147/156/166

1 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
10 Dhj 16:13 Makina , Tiranë

Shitet Golf 5 okazion

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 09:23 Makina , Tiranë

Vito 2002

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim