Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

02 Gush 13:40
Linku:
,

Volvo

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:47
Linku:
,

Shitet

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:42
Linku:
,

Mitsubishi okazion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:17
Linku:
,

Mercedes-Benz E200 BlueEfficency

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:42
Linku:
,

FORD C-MAX

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:44 ,

Jeep liberty 2.5CRDI Disel��

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 ,

VOLKSWAGEN PHAETON: TARGA TE HUAJA MOTORRI 3.0

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:43 ,

Fiat scudo 2.2 Cc Nafte Manuaë Viti 2009 okazion

470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 ,

A8 FULL

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

Volskwagen Tiguan 2.0 T 4MOTION

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:43 ,

SHITET TURAN

100 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:43 ,

Benz C Klas ,200 CDI Avangard,nga Belgjika

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 ,

SHITET/NDERROHET Toyota RAV4, 2006, 2.2 nafte

720 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 ,

Ford Fiesta

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Ford Focus,1.6 nafte, viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:42
Linku:
,

Okazion

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42
Linku:
,

Makine

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:42
Linku:
,

FORD C-MAX

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42
Linku:
,

Mitsubishi okazion

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42
Linku:
,

XC90 Volvo ���� Automat

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42
Linku:
,

A class

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:42 ,

Mercedes c 220 cdi

500 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:42
Linku:
,

Pasat ne gjendje super i 2008 4500euro

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:42 ,

mercedes

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:42 ,

Ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 ,

Mercedes Benz Sprinter 19+1 416CDI

19 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:42 ,

VW Tiguan 200 dizel 4 motion exlusive version

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:42 ,

Shitet/ Nderrohet mercedes kategoria e klass 211

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 ,

Golf 6 plus 1.6 nafte 2010

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:42 ,

Mercedes

40 599 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:42 ,

TOYOTA RAV 4 FULL OPSION

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:42 ,

Mercedes C 220 cdi 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

Toyota Rav 4

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

C klas 203 Automatike 2004 EVO 200cdi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:41 ,

Shitet VW Touran Automatike Nafte

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:41 ,

Golf 5 motorr 1.9 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:41 ,

Tiguan 2.0 tdi Automatike 2007

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:40 ,

Mercedes benz E55

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim