Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 18:35
Linku:
Dyqani ,

SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32
Linku:
Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN SD,2013,AUTOMATIKE,2.0 NAFT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:33
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES A-CLASS 160 BENZINE+GAZ, 2011, AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:33
Linku:
Dyqani ,

MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:43
Linku:
Dyqani ,

OKAZION Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI⁣⁣

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:49 Dyqani ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 DIEZEL 07 ZVICRA CH

3 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:44 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke Filluar Nga 12 Euro Dita

12 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 19:44 Dyqani ,

Makina Me Qera 6+1 Duke Filluar Nga 18 Euro

18 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:44 Dyqani ,

Makina Me Qera Duke FIlluar nga 20 Euro

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:44 Dyqani ,

Makina Me Qera EDES Duke Filluar nga 20 Euro

20 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:34 Dyqani ,

ALFA ROMEO 156 BENZINE GAZ VITI 99

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Dyqani ,

E KLAS 220 AVANTGARDE 2012."FULL"

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:30 Dyqani ,

TOYOTA RAV 4 AUTOMA 2.2 NAFTE

17 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:29 Dyqani ,

AUDI Q 5 AUTOMAT 3.0 TDI"FULL"

13 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:29 Dyqani ,

Nissan Qashqai 2.0 dCi 4x4 AUTOMAT

6 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:29 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 NAFTE 2.2 "FULL"

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:29 Dyqani ,

BUICK ENCORE 1.4 AUTOMAT 2016

13 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:28 Dyqani ,

WV GOLF6 . 1.6 NAFTE 2012

6 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:28 Dyqani ,

W V PASAT 2.0 TDI''SE''AUTOMAT. 2012

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:27 Dyqani ,

E KLAS (EVO) 200 CDI AVANTGARDE.

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:27 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C200 CDI*AVANTGARD*

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Dyqani ,

MERCEDES BENZ E KLAS 2001 AUTOMAT

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:26 Dyqani ,

VW GOLF 5 1.9 TDI .2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:26 Dyqani ,

GOLF 5. AUTOMAT 1.9 NAFTE

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:26 Dyqani ,

VW PASAT 2.0 TDI 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:25 Dyqani ,

VW TOURAN AUTOMAT 6+1 FULL

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:25 Dyqani ,

OPEL CORSA 1.0 BENZINE

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:22 Dyqani ,

SHITET RANGE ROVER VOGUE 4.4 FULL OPSION OKAZION

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 Dyqani ,

BMW X5 xDrive

12 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:10 Dyqani ,

TOYOTA YARIS ,1.4 NAFTE , KAMBIO AUTOMATIKE , 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:10 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:10 Dyqani ,

RAV4 2011 43,000 KM NAFTE AUTOMATIKE 4X4

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:02 ,

BMW X5 30d 8 speed euro 5 model europian

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:57 ,

SHITET AUDI Q3 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:50 ,

SHITET VW GOF PLUS DIESEL

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 ,

SHITET VW POLO AUTOMAT 1.4 BENZINE & GAS

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:49 ,

SHITET VW GOLF AUTOMAT DIESEL

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 220 AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 ,

SHITET CHEVROLET CAPTIVA 2.0 AUTOMAT

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:49 ,

SHITET MERCEDES BENZ E 200 AUTOMAT

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:48 ,

SHITET AUDI A 2 DIESEL

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:47 ,

SHITE TOYOTA AURIS 2.2 DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 ,

SHITET PEUGEOT 407 SW AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:47 ,

SHITET MERCEDES BENZ ML 320 DIESEL 2006

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

SHITET FIAT FIORINO 1.4 BENZINE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:46 ,

DIAMOND AUTO SEAT FOR RENT

27 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:46 ,

SHITE BMW SERIA 1 AUTOMAT DIESEL

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:46 ,

SHITET GOLF V 1.4 BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 ,

SHITET BMW SERIA 3 MANUAL BENZINE& GAS

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:45 ,

SHITET MERCEDES BENZ B 200 AUTOMAT DIESEL

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:45 ,

SHITET FIAT PUNTO DIESEL

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:44 ,

SHITE FORD FIESTA MANUAL BENZINE/GAS

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim