Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

09 Korr 20:15
Linku:
,

Peugot 307 (2002) 2.0 Nafte Turbo

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52
Linku:
,

AUDI A6 3.0 QUATTRO OKAZION

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:21 ,

Benc c klas 200 nafte viti 2004

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:21 ,

PEUGEOT 307 vetem me dogane

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Golf 5-2006 te gjith letrat e paguara

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:20 ,

Land Rover Td4 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:20 ,

Fiat Panda, shume ekonomike 1,2 8 valvola

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:19 ,

FAMILY 6+1

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:19 ,

SMART ForFour CDI

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:19 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:19 ,

Okazion Wolksvagen Touran 1.9 TDI viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:19 ,

Chrysler PT , 2,2 cdi , Viti 2003

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:19 ,

Golf 5 motorr 1.9 nafte

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:19 ,

FORD FUSION

2 799 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:18 ,

Toyota corolla verso 2008 super okaziooon!!

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 ,

A3 AUTOMAT FULL OPTIONS ZVICRA

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:18 Dyqani ,

Porsche Cayenne 4.8

12 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:18 ,

Bmw x5 2007 e targuar tani ne gjendje perfekte

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:18 ,

Suzuki suift 1.3benzin viti 2011 super ne gjendje

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:18 ,

Aklas benzin +Gaz ne gjendje shum te mir me letra

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:18 ,

Audi A 6 2.7 nagt super ne gjendje shum te mir

400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Golf 4 1.9naft ne gjendje super e paster me letra

260 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 ,

Opel astra 1.9naft ne gjendje shum te mir

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:18 ,

OKAZION Opel Meriva

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim