Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

12 Korr 09:19
Linku:
,

okazzion

4 700 EUR

Sot 11:48
Linku:
,

Volvo XC90 Automat Switzerland

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 11:34
Linku:
,

AUDI A6 2.7 2007 SUPER OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 22:39
Linku:
,

SHITET Hyundai Atos Benzin-Gaz Viti 98 Super gjend

1 197 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 21:56 ,

Audi A6 3.0 TDI

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 ,

Vw Touran viti prodhimit 2007 2.0 disel automatike

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:56 ,

Mercedes A Class A160 Nafte, Kamio automatike

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 ,

CADDY 1.9 TDI 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 ,

Shitet per arsye mos perdorimi

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:56 ,

shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:56 ,

Ford fusion

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 21:56 ,

�� HYUNDAI VERACRUZE ⏳

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 21:56 ,

Mercedes benz C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:56 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:56 ,

Mercedes benz b180

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 ,

VW Golf 5 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:56 ,

Opel Astra Nafte Viti 2012 Automatik

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:56 ,

a klas

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 ,

MERCEDES BENZ C 230 VITI 2008 BENZIN/GAZ ZVICRA

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 ,

SHITET VW TOURAN AUTOMAT 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:55 ,

Audi A4 - 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55 ,

okazion Volkswagen pasat cc

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:54 ,

Okazion peguet 1.9 naft 850€ Per pak dite

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:54 ,

Mercedes -Benz Glk 220Cdi/4matic,panorama

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 ,

ML 350 nafte amg panorama fenera led

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:54 ,

Hyundai ix35

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 ,

S 320 luk 2011 amg full lungo

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 ,

MERCEDES S 320 NAFTE LUNGO

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 ,

BMW X5 35D FULL OPSION

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:54 ,

Touareg R-Line VW

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim