Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 00:56
Linku:
,

Iveco daily

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 00:32
Linku:
,

Mercedes-Benz c200 benzine & gas

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39
Linku:
,

ML 350 4Matic Benzin gaz

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:11
Linku:
,

Land Rover Free Lander

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Gush 11:24
Linku:
,

OPEL VIVARO 2011 1.9 NAFTE 6 MARSHE 8+1 VENDESH

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 18:06 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:06 ,

mercedes benz E220

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

Suzuki 1.3 nafte

3 600 EUR

Sot 18:06 ,

Ml 320 super gjendje okazion vetem sot 8500€↘️

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06
Linku:
,

Golf 5 1.6 benzine/gaz

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:06 ,

mercedez benz portopagazh

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:05 ,

C-class 220 cdi Automat Elegance

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Okazion Kia

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:05 ,

AUDI A6 Okazion

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:05 ,

Renault Scenic 2006 1.9 Nafte

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

�� OKAZION AUDI A4 2009��

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz c class 220 bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

Shes makinen ne super gjendje

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

C class 220 elegance automat. Cmimi i padiskutushe

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

C class 230 v6 luk AMG

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:05 ,

Okazion 1500€ Peugeot 1007 me 160 mij km.

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:05 ,

E sapoardhur

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:05 ,

Shitet evo 220 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Shitet opel 1000 mish benzin letra 1 vit tpaguar

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:05 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

SHITET MAKINA NE GJENDJE SHUME TE MIRE

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:05 ,

Audi A4 super gjendje 10/10 ndrim + - me automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

E-class 220 bluetech

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:05 ,

Shitet ose ndrrohet Citroen C3 Pluriel 1.4 naft

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:05 ,

Okazion

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:05 ,

Shitet ford

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:05 ,

�� Renault Megane 1.4 benzin/gaz ��

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:05 ,

shitet

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:05 ,

AUDI A8 LUNGO FULL

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:05 ,

Mercedes Benz C 300 AMG, Automatike, 2009

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:05 ,

Ssangyong Korando 2.0 nafte, automatik, 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:05 ,

Shitet Skoda Fabia

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:05 ,

Ford fiesta automatic

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:05 ,

BMW X5

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Mercedes A 150 gaz/benzine 2005

3 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:05 ,

Bmw seria 3

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:05 ,

Shitet Ose Ndrrohet C200 CDI Vitit 2000 (Okazion)

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:05 ,

Shitet Audi A6 S-Line 3.0 Supercharged

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:05 ,

GLK 350 4Matic - AMG Line !

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:05 ,

GLC 43 AMG

40 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 18:04
Linku:
,

MERCEDES-BENZ E CLASE 220 avantgare evo

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim