Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 00:56
Linku:
,

Iveco daily

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 00:32
Linku:
,

Mercedes-Benz c200 benzine & gas

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:39
Linku:
,

ML 350 4Matic Benzin gaz

9 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:11
Linku:
,

Land Rover Free Lander

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Gush 11:24
Linku:
,

OPEL VIVARO 2011 1.9 NAFTE 6 MARSHE 8+1 VENDESH

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 18:15 ,

Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:15 ,

Okazion! Urgjent!! Chrysler benzin/gaz full option

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:15 ,

Audi A6

6 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:15 ,

Toyota Carola 1.4 nafte 3999€

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:14 ,

OKAZION BMW X1 2010 2.0

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:14 ,

Golf 6 Blu Motion1.6 Nafte viti 2010

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:14 ,

✅✅✅ VW CADY 220KM 2006 MANUAL NDEROHET

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:14 ,

��Audi A4 viti 2009

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:14 ,

OKAZION Bmw 320d ,2.0 Automatik

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:14 ,

��������TOYOTA AURIS 1.4D AUTOMAT F1 160KM 2010 ok

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:14 ,

Mercedes Benz GLC 220 CDI Coupe 4 Matic

42 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:14 ,

Toyota Auris 1.4 nafte 4850€

4 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:14 ,

Volkswagen Polo 1.4 16V ✅ Benzine+Gaz ✅

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:14 ,

Mercedes Benz E240 Avantgarde Benzine+Gaz

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:13 ,

���� Benz B200 naft viti 2006 Automatike

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:13 ,

Clk 200 kompressor benzin+gaz automatic 2400 euro

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

���� VW POLO 1.2 GAZ BENXIN 2011 ME DAOGAN PERFEKT

5 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:13 ,

MERCEDES BENZ E clas 350 BLUETEC AMG Panorame

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

OKAZION E Class

9 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

Volkswagen Golf

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:13 ,

Okazion Corolla 2.0 nafte manuale sapo ardhur

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:13 ,

Mercedes CLS 320 dizel

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Toyota Carola 1.4 nafte 4100€

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:12 ,

Vw polo 1.4 LPG super gjendje !! (Privat )

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:12 ,

OKAZION VW PASSAT CC GAZ-BANZIN €6500€ manual

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Audi A6 S- Line, 3.0 Supercharged , 2010

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:12 ,

Okazion Audi A3 nafte 1.9 sapo ardhur me dogane

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 ,

Okazion

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:12 ,

Vw polo TDI 2011 full shum i vecant !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:11 ,

Toyota corolla verso 2006 ! Super uljeeeeee !!

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:11 ,

Mercedes benz S class 500L benzin+gaz

14 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 ,

Toyota corolla verso 2008!cmimi okazion pak dit!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:09 ,

Peugeot 607 3.0 benzin gaz 2002 automat

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:09 ,

BMW 530 X_DRIVE FULL ECO START STOP 2012 NDRROHET

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:09 ,

POLO 1.4 NAFT 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:09 ,

Volkswagen passat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

ML 350 BLUTEC 7G 2011 GRAND EDITION SUPER FULL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim