Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 13:03
Linku:
,

Nissan Navara 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:43
Linku:
,

❌OKAZION❌SUZUKI GRAND VITARA,ZVICRA,AUTOMAT,FULL

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59
Linku:
,

GOLF 6 GTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 13:46
Linku:
,

fiat panda 900cc

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:48
Linku:
Dyqani ,

BMW X5 X-DRIVE, 2015, AUTOMATIKE, MOTORR 3.0 NAFTE

26 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 22:17 ,

Kia Picanto (nderrohet me makine automatike)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:17 ,

A class 170 CDI 2003 okazionn!

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:17 ,

Smart Okazion

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:17 ,

Shitet

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 Dyqani ,

Okazion!Super Ford Focus 1.6Diesel “Titanium”09

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:17 ,

Mercedez-Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 ,

Golf 1.6 nafte

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

OKAZION LANCA PEDRA 2600€

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

FORD C-Max 1.6 NAFT VITI 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 ,

Angleze

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:16 ,

Golfi super gjendje viti 08 me pak kliometra

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:16 ,

Mersedes w203 benzine gas

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 ,

Mercedes Benz Vito 2.3 diezel

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Citrien Xsara Picasso, 1.6 hdi, viti 2006

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Opel Zafira 1.9 16V CDTI 150CV Cosmo viti 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:15 ,

SHITET= FORD C-MAX 2005 1.6 NAFT=NDRROHET

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Okazion!Mercedes C200 Kompressor Gaz-Benzine FULL

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 ,

S 350 L Shitet ose Nderrim SUV Q7,GLE,Q8,BMV

42 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:15 ,

Shitet Mitsubishi 4x4

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Opel Meriva Cosmo viti 2013

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:15 ,

FORD FOCUS 2006 2.0 NAFTE

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Ford B Max 1.4 benzin/gas viti 2014 Titanium

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:15 ,

Mercedes C-klas 220 viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.2i viti 2011

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:15 ,

Ford fokus. 2009 1.6 naft

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 5p viti 2010

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.2i Titanium 2008

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:15 ,

C class full Elegance sapo ardhur nga Gjermania 08

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:15 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 tdci viti 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:14 Dyqani ,

Renault Clio 1.5 hdi viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:14 Dyqani ,

Peugeot 207 1.4 hdi 2011

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:14 Dyqani ,

Suzuki Swift 1.3D viti 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:14 ,

Toyota yaris viti 2011 Euro5 sapo ardhur Gjermania

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:14 Dyqani ,

Opel Tigra TwinTop 1.3 cdti Sport

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim