Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 10:54
Linku:
,

XC90 Volvo ���� Automat

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 18:01
Linku:
,

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

FORD C-MAX

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32
Linku:
,

Smart ForTwo

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999

20 Jan 08:19 ,

VW Golf dizel

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Jan 08:19 ,

Mazda 5 dizel

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 08:15 ,

Okazion Audi A4 TDI

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:15 ,

Audi A4 TDI

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 08:11 ,

She's Toyota

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 08:11 ,

VW Polo 1.4 benzin

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 08:11 ,

VW PASSAT 1,9 dizel

4 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 07:47 ,

Ford Fusion 1.4 benzin+gaz

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 23:53 ,

Volkswagen fox

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Jan 23:50 ,

Antonio

2 690 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 23:42 ,

Tirane

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 23:42 ,

Antonio

2 190 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 23:42 ,

BMW 318 m paket

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 23:42 ,

Klajdi

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 23:42 ,

ford fiesta

700 LEK

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 23:34 ,

BMW

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 22:42 ,

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 22:42 ,

Toyota Corolla verso 2007

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 22:42 ,

Toyota 2007

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 22:34 ,

shitet makin per pjes

500 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 22:22 ,

Okazion shes makinen

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 22:14 ,

Opel Corsa benzin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 22:01 ,

Vw Passat 2007 Highline 2.0 TD-I(e kuqe)

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 21:41 ,

alfa romeo 145

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 20:49 ,

VW Passat

2 000 EUR

19 Jan 20:49 ,

Shitet

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Jan 20:41 ,

2.7

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 20:41 ,

Mercedes ML 55 AMG

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 20:41 ,

SHITET OPEL VECTRA

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 20:41 ,

Smart Forfour 1.1 benzin

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Jan 20:41 ,

Ford Galxy

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 20:41 ,

BMW X5 E Sapo Ardhur Nga Gjermania

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 20:37 ,

Vw,golf. Special 1.9tdi 101 k.fuqi euro 4. 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 20:37 ,

Ford galaksi

4 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 20:37 ,

jeep grande cherokee , 2.5 turbo ,4x4

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
19 Jan 20:37 ,

Mercedes Benz C220

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 20:36 ,

Ford Focus

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Jan 20:36 ,

e class 220 dizel 04 shitet ose ndrohet

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim