Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 15:28
Linku:
,

Toyota yaris viti 2006 1.4 nafte manual start stop

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:56
Linku:
,

Iveco daily

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03
Linku:
,

Golf 5 1.6 benzine/gaz

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:39
Linku:
,

MERCEDES BENZ CLS 350 CDI 4 MATIC EXTRA FULL AMG

23 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:59
Linku:
Dyqani ,

SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 22:23 ,

ML 350 2011 GRAND EDITION 7G DESINGO FULL FULL

14 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:22 ,

Opel Corsa benzin

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

Seat Toledo Super gjendje

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:21 ,

PEUGEOT 307CC CABRIO-MUNDESI NDERRIMI

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

Fiat

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:21 ,

Okazion! Seat Altea XL

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:21 ,

Mercedes-Benz B200 Special Edtion 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:21 ,

Benc

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:21 ,

Mercedes Benz C200kompresor Benzin/gaz. Viti 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:21 ,

Toyota Yaris

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:20 ,

OPEL ASTRA H GTC �� Super Makinë �� Përfekt ��

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:19 ,

BMW

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:19 ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:18 ,

BWM 528i Premium Edt 2.0Turbo

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:18 Dyqani ,

AUDI A3 S-LINE , 2008, NAFTE , MANUAL , 3990 EURO

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Dyqani ,

BMW 730d INDIVIDUAL FULL OPTION NAFTE AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:18 Dyqani ,

AUDI A6 2007 3.2 FSI AUTOMAT E TARGUAR

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:18 Dyqani ,

BENZ E 250 CDI 2010 AUTOMAT LOOK AMG NAFTE

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:18 Dyqani ,

FORD C-MAX TITANIUM 2011 BUSINESS, NAFTE 1.6

6 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:18 Dyqani ,

FORD FUSION 2004 MANUAL 166.000 KM✅

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:18 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 D-4D ,2008, MANUAL, 2.2 NAFTE

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:17 ,

Okazioon Mercedes Benz E 200

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 ,

MULTIPLA e 2003 1.9 nafte taksa e prere ne gjend

999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Mercedes 2.7 nafte

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:17 ,

Mercedez Benz EVO AVANGARD 200 FULL FULL

3 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:17 ,

Ford focus 1.6 gaz benzin

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 ,

Mercedes benz 220 c avangard

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:16 ,

VW Caddy Max Life 1.9 Tdi 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:16 ,

Ford Fiesta TITANIUM 1.4 Benzin&Gas BRC 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:16 ,

����OKAZION OPEL MERIVA 2008 BENZIN GAZ����

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:16 ,

����SUPER OKAZION MERCEDES BENZ E 200GAZ BEN

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:16 ,

Audi A8 3.0 TDI 2007 Okazion

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:16 ,

AUDI A4 1.8T (i thjesht jo FSI behet me gas 100%)

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:16 ,

MERCEDES C200 KOMPRESSOR AUTOMATIK

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:15 ,

SHITE FORD C-MAX 2005 1.6 NAFT (NDERROHET)

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:15 ,

fiat grande punto1.4 benzin 6+R ��

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:15 ,

Makina me Qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim