Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 13:01
Linku:
,

Okazzion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59
Linku:
,

GOLF 6 GTD

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:42
Linku:
,

Ford Fiesta 1.4 GPL-Benzin

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 22:26 ,

Okazon Aclass Automat Navi Avangart Cupe Full

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:25 ,

Mercedes Benz A class, 2005, nafte, automatike

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:24 ,

Okazion! Ford Galaxy Nafte 1.9 Automatik Klima

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:24 ,

C200 CDI EVO 2006

4 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:24 ,

Suzuki 4#4 Grand Vitara Automatike 2.0 Nafte A/C

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:24 ,

C class 180 kompressor automat

4 190 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:23 ,

MB C220 CDI BLUEEFFICIENCY 2011

8 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:23 ,

TRANSPORTER T5 2.0 TDI 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:23 ,

VW Golf 6 1.6 nafte Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:23 ,

Suzuki 1.3 nafte

3 600 EUR

Sot 22:23 ,

����VW GOLF-7, VITI 2015, NAFTE, CUP-EDITION, FULL

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:23 ,

MERCEDES BENZ S320 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 ,

Audi A4 2007 2.0 TDI Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:22
Linku:
,

Blejme Automjete te perdorura��

1 001 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
Sot 22:22 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 ,

Audi A6 super gjendje

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 22:22 ,

VW Golf 5 2.0

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:22 ,

Mercedes benz b180

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 ,

Mercedes benz C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:22 ,

Mercedes benz B200

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:21 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:21 ,

AUDI Q7 QUATRO 3.0 DIZEL FULL MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:21 ,

Shitet opel corsa benzin-gaz viti 2010 manual..

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim