Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 13:27
Linku:
,

Shitet E-Class Coupe E350 *OKAZION*

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 22:52
Linku:
,

Toyota Prius Plus viti 2016

12 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:06
Linku:
,

Nissan Qashqai 2009 Automat 4x4

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:58
Linku:
Dyqani ,

MERCEDES A-CLASS 160 BENZINE+GAZ, 2011, AUTOMATIKE

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Gush 11:54
Linku:
,

AUDI A6 S LINE 2016 QUATTRO

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 22:29 ,

AUDI A4 1.9 NAFT AUTOMAT VITI 2004 SUPER GJENDJE

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:29 ,

SUPER MJET.LAND ROVER FRILANDER

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:29 ,

MERCEDES BENC C 200 SHITET VETEM SHITET JO.NDRRIM

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:29 ,

MERCEDES BENC C 220 SUPER MJET AUTOMAT NGA BELGJIK

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:28 ,

SUPER MAKIN CMIM QE JA VLEN CDO €/ML 350 SHITET

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:28 ,

SUPER MAKIN OPEL ASTRA

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:28 ,

SKODA YETI .AUTOMAT SHITET .CDO PROV JU PRES TEL.

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:28 ,

BMW 320

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:28 ,

shitet mitsubishi l200

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:28 ,

MITSUBISHI COLT VETEM ME.DOGAN SAPO ARDHUR

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

FIAT GRANDE PUNTO

2 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

SKODA FABIA SHITET VETEM ME DOGANE GATI PER TARGA

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:27 ,

BMW X3 SHITET sapo ardhur vetem dogan

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 ,

OPEL CORSA VETEM.ME DOGANE.SAPO ARDHUR SUPER

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 ,

Audi A6 2.4 Benzin Automat 2006 Sapo Erdhi����

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:26 ,

Okazion!! Audi A7 3.0 Nafte Quattro Sapo Erdhi����

20 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:24 ,

VW Golf 4 TDi Automat

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:24 ,

VW Polo 1.4 TDi

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:24 ,

Benz

5 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:23 ,

Mercedes benz C class 2012 look AMG 4Matic

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 22:23 ,

Toyota RAV 4 ...2010 Automat

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:23 ,

Audi S 3 Quattro

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:23 ,

C 220 cdi sport edition ,OKAZION 4700 E

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:23 Dyqani ,

VOLVO.V50 1.6 NAFT EKONOMIKE VITI 2011

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:23 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 2.4 BENZINE AUTOMATIK

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:23 ,

Okazion opel meriva

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:23 ,

Rang rover sport

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:23 ,

A Class

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:23 ,

OKAZION ‼️AMG‼️

12 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:23 Dyqani ,

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI 08 “AUTOMAT” 168.000KM

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:23 ,

Gjendje te mir

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:23 ,

Mercedes c200 cdi

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim