Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 13:01
Linku:
,

Okazzion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 21:54
Linku:
,

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:45
Linku:
,

Shes Vw Touran, 2.0 TDI, 6+1, Automatik

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 23:59
Linku:
,

MERCEDES-BENZ C300 LOOK 6.3 VITIT 2013

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:03
Linku:
,

Nissan Navara 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 22:36 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft.2005

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:36 ,

B clas 150.2009 Gaz-Benzinë

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:35 ,

Fiat Grande Punto

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:35 ,

Opele Astra 1,7 Naft

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:35 ,

Vw volkswagen

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:34 ,

Bmw e46 318

2 900 EUR

Sot 22:34 ,

FORD FUSION AUTOMAT 1.6 ZVICRA 2009

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:34 ,

shitet nderrohet

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:34 ,

MERCEDES BENZ C 230 VITI 2008 BENZIN/GAZ ZVICRA

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Dodge

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:34 ,

Shitet ose Ndrrohet ✅✅ 4 Matic “Sport“

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:34 ,

Mercedes Glk 220 4 Matic Viti 2010 Nderrohet

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:34 ,

Mercedes C 230 K 1.8 cc Coupe Automat 3995 €

3 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:34 ,

VW Golf 4 TDI 1.9

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:34 ,

Nissan Qashqai 2.0 Nafte Automatik Zvicra

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:33 ,

Peugeot 3008

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:32 ,

Mercedes C-300 bencine viti 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:32 ,

Grande punto 1.2

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:32 ,

Focus 1.6 diesel

2 700 EUR

Sot 22:32 ,

BMW 520i benzin-gaz OKAZIONNN!!!!

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:31 ,

Golf 1.9 diesel

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:31 Dyqani ,

SHITET TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim