Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 17:18
Linku:
,

CLS Full Option - 144 mij km

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:32
Linku:
,

Audi A4 Automat 8G Okazion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 17:32
Linku:
,

C270 nafte e 2005 avangarde . Gjendje perfekte

500 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:41
Linku:
Dyqani ,

RAV4 2011 43,000 KM NAFTE AUTOMATIKE 4X4

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 18:29 ,

Fiat grande punto 1.3 multijet 90cv 6 marsha

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:29 ,

Bmw seria1 2.0 naft, AUTOMAT e sapoardhur me dogan

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

C class 180 benzin+gas automat

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:29 ,

Shitet makine

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 ,

SHITET..CITROEN C4 1.6 NAFT VIT 2007.. OKAZIONNN

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:29 ,

Golf 5 plus 2006

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:29 ,

Ml 350 FULL OPSION

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:29 ,

TRANSPORTER T5 2.0 TDI 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:29 ,

Shitet makine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:29 ,

Seat altea e sapoardhur me dogan, OKAZIONNNNN

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

Volkswagen Golf 5 Targa AA M.Nderrimi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:29 ,

Golf 7 GTI~ Viti 2015~ 2.0 Benzin~ Tavan Xhami

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:29 ,

C180 BENZIN+GAS

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:29 ,

Audi Q3, viti 2012, 2.0 nafte, Automat S-tronic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:29 ,

Ford focus 2006 1.6 nafte

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

Seat Ibiza benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 18:28 ,

Peugeot 308, viti 2011, 1.6 nafte

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:28 ,

*Okazion* Mercedes Benz E220~ Viti 2015~ 187 Klm

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:28 ,

Volkswagen Passat Automat M.Nderrimi

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:28 ,

OKAZION FRIGORIFER FORD 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:28 ,

Mercedes Benz CLS Targa AA M.Nderrimi

7 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:28 ,

Jaguar S-Type

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:28 ,

Mercedez Viano Ambiente 3.0 V6 CDI Long VIP

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:27 ,

Audi A3 Automat Targa AA M.Nderrimi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:27 ,

Ford Fiesta Benzin Gaz Targa AA

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:27 ,

Mercedes Benz E220 Evo

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:27 ,

Jaguar S Type 4.2 Benzin Gaz M.Nderrimi

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:27 ,

Range Rover Vogue 3.6 Business superfull

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:27 ,

Mercedes Benz Automat Targa AA M.Nderrimi

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:26 ,

JEEP CHEROKEE BENZIN GAZ 3.7 KAMBIO AUTOMATIKE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Fiat Grande Punto Benzin Gaz

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:26 ,

Super Okazjon deri 30-5-2020

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:26 ,

Okazion Renault-megan B/gas

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:26 ,

Mercedes Benz GL 450 Benzin Gaz Targa AA

13 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:26 ,

SHITET RENAULT BENZIN - GAZ

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

Benz c klas

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

Shitet C200 Compresor Sport Edition 5500€

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 ,

Range Rover Sport Mundesi Nderrimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 ,

Audi Q7

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:25 ,

Audi A6

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

SUZUKI LIANA 1.6 BENZINE AUTOMAT 4X4 2006

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:25 Dyqani ,

SEAT LEON, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:25 Dyqani ,

VOLKSWAGEN GOLF 6, VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Dyqani ,

VOLVO XC90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 2.5 BENZINE+GAZ

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:25 Dyqani ,

SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE, MOTORR 1.2 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:25 Dyqani ,

SUBARU OUTBACK,2005,AUTOMATIKE,4x4,2.5 BENZINE+GAZ

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:25 Dyqani ,

BMW 118, VITI 2012, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim