Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 17:18
Linku:
,

CLS Full Option - 144 mij km

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:32
Linku:
,

Audi A4 Automat 8G Okazion

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 17:32
Linku:
,

C270 nafte e 2005 avangarde . Gjendje perfekte

500 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

OKAZION

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:41
Linku:
Dyqani ,

RAV4 2011 43,000 KM NAFTE AUTOMATIKE 4X4

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

Sot 18:33 Dyqani ,

VOLVO S90, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

23 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:33 Dyqani ,

RENAULT CLIO, VITI 2010, MANUALE, 1.2 BENZINE+GAZ

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33 ,

Mercedes Benz AMG LINE full panorama

17 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:33 Dyqani ,

FIAT BRAVO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Dyqani ,

OPEL CORSA 12/2007 MANUALE 1.2 BENZINE+GAZ

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:33 Dyqani ,

FORD FIESTA, VITI 11/2006, MANUALE, 1.4 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:33 Dyqani ,

FIAT BRAVO, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33
Linku:
Dyqani ,

CITROEN DS5, VITI 2014,AUTOMATIKE, MOTORR1.6 NAFTE

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:33 Dyqani ,

FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

10 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Dyqani ,

E Class 250 bluetec AMG paket super fulll!!

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:33 Dyqani ,

VOLKSWAGEN POLO, VITI 2012, MANUALE, 1.6 NAFTE

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Dyqani ,

MERCEDES ML 350 CDI, 2011, 4 MATIC, GRAND EDITION

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:33 ,

SHITET ML350 VITI 2013 //AMG FULL DOGAN E PAGUAR

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:33 Dyqani ,

AUDI A6 3.0 TDI quattro-Viti 2016-Nga Gjermania

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33 ,

OPEL ASTRA HITCHBAC MUNDESI NDERRIMI

8 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:33 ,

VW Polo 1.2 Benzin 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:33 ,

Shitet makine

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33 Dyqani ,

Mercedes C 200 Benzin-03-Avantgarde-Automat-Sensor

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33
Linku:
Dyqani ,

CITROEN GRAND PICASSO,11/2007,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:33
Linku:
Dyqani ,

AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

18 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Dyqani ,

SKODA FABIA, VITI 2008, MANUALE,MOTORR 1.2 BENZINE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:32 Dyqani ,

MAZDA 2, VITI 2008, MANUALE,MOTORR 1.3 BENZINE+GAZ

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:32 ,

A CLASS 170 CDI GJENDJA PERFEKTE

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Dyqani ,

FORD FOCUS, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:32 Dyqani ,

ALFA ROMEO 147,VITI 2008,MANUALE, MOTORR 1.9 NAFTE

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Dyqani ,

Toyota rave 4 super akull full full

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:32 Dyqani ,

MINI COOPER COUNTRYMAN SD,2013,AUTOMATIKE,2.0 NAFT

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:32 Dyqani ,

MERCEDES B-CLASS, VITI 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 ,

Shitet makine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Dyqani ,

CITROEN DS4, VITI 2012, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:32 ,

Golf 1.9 viti 2005 me dogan te paguar

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 ,

FOCUS 1.6 NAFT

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 ,

Shitet makine

9 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:32 ,

Shitet makine

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 ,

Kerkoj disqe

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:31 ,

Shitet makine

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 ,

Chevrolet SPARK

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 18:31 ,

Shitet makine

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:31 ,

MB C220 CDI 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:31 ,

Shitet makine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:31 ,

OPEL CORSA 1.3 NAFTE 2010

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:30 ,

Shitet makine

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim