Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

10 Gush 13:27
Linku:
,

BMW 730

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:55
Linku:
,

FIAT GRAND PUNTO BENZIN/GAZ

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 11:23
Linku:
,

Shitet BMW X5

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:25
Linku:
,

OKAZION BMW X5 3.0 Benzin Pa taks Luksi

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Gush 15:57
Linku:
,

Okazion, Shitet Mercedes Benz C-Class

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 10:01 ,

BENZ C 200 CDI, AVANTGARDE, MANUALE , VITI 2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Makina me porosi nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:00 ,

Mercedes Benz C200, Nafte , Avantgarde , Automatik

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:00 ,

Mercedes-Benz C 200 viti 2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:00 ,

Ford fiesta 1.4 tdci /05

2 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:00 ,

EVO 2007 Okazion

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

C 220 Avangarde.....Okazion

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

Toyota Corolla

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Mercedes-Benz E250 Bluetec Amg

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:59 ,

220 EVO Avangarde 2007 SUPER.........

4 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Toyota Yaris 1.4 D-4D 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:59 ,

SHITET OPEL CORSA 2007 GJENDJE PERFEKTE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:59 ,

Audi Q7 2018 Panorama

50 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:59 ,

TOYOTA AURIS 2008 FULL OPTIONS GERMANY ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:59 ,

MERCEDES B CLASS 200 NAFT AUTOMATIKKKKKK VITI 2007

4 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Bmw 535 Biturbo nafte 2008, 286 kf,Automat

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

Mercedes benz

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Mazda premacy benzin gaz okazion

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

200 EVO Avangarde Okazion

4 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Bmw 525d okazion panoram

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:58 ,

Super super gjendje

14 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Okazion Renault Megan 2011Automat 1.5 Nafte

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:58 ,

E KLASS 350

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:58 ,

Shitet Audi A6 S-Line 3.0 Supercharged

15 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:58 ,

Golf V, Automat, 2005, Nafte.

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 ,

Toyota Rav-4 D-4D

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 ,

Ford focus 1.6 nafte tdci

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 ,

Shitet opel corsa

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim