Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë.

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Sot 18:42
Linku:
,

Audi A5 2013 S-Line

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:02
Linku:
,

MERCEDES BENZ C230 4-MATIC VITI 2009

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 19:42
Linku:
,

XC90 Volvo ���� Automat

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:59
Linku:
,

Shitet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:01
Linku:
,

Okazzion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:56 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMë UEBFAQE INTERNETI 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:56 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

Bmw GT 535i benzine PANORAMA/ Full Option 2011

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:56 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:56 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:56 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-AUTOMAT ���� PERFEKTE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

C klas 203 Automatike 2004 EVO 200cdi

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:55 ,

AUDI A7 3.0 NAFTE QUATTRO SPORTBACK

22 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 ,

OKASION* 3* DIT* SHITET TOYOTA YARIS* 1.4* NAFTE

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:55 ,

Mercedez C Klas Benzin- Gaz

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:55 ,

GLE 350

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 18:55 ,

OKAZIONNNNN E 350 CDI 4 Matic Avantgarde!!!

10 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:55 ,

Shitet &Nderrohet Golf 6 Automat 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:55 ,

VW Volkswagen Passat CC 2.0 TDI 2009

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Golf 6 Automat 1.4 TSI 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:54 ,

VW Passat 2.0 Nafte 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54
Linku:
,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT 8G -05

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54
Linku:
,

OKAZION!! MERCEDES-BENZ S420 cdi 2007

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54 ,

Seat Ibiza 1.4 Nafte 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54 ,

Fiat Bravo 1.4 Benzin/Gaz 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54 ,

2003 Ford Focus 1.8TdCi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:54 ,

AUDI A4

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:54 ,

Mercedes Benz E220 Avantgarde 12/2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

Audi A4 super gjendje 10/10 ndrim + - me automat

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

VW Golf shitet

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:54 ,

Golf 5 MOTORR 1.9 SAPO ARDHUR ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:54 ,

BMW MUNDSI NDRIMI 4.8 BZIN GAZ SUPER MJET

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:54 ,

Shitet &Nderrohet B class Automat

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:53 ,

Mercedes Benz W204 C220 CDI Automat

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 ,

Shitet &Nderrohet Audi A4 Automat 2010 Automat

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:53 ,

Mini Cooper 2.0 Nafte Kamjo Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju.

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë.

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real.Në fillim