Sarandë | Automjete

20 Korr 22:32 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Pri 09:58 ,

Opel zafira 2.0 turbo diesel

1 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Nën 19:21 ,

Shitet Amadea

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Gush 16:18 ,

Suzuki Vitara

3 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 11:04 ,

Okazion Fugon Luton dokumenta deri dhjetor 2020

8 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 15:14 ,

Pjese per Nissan Navara

10 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 19:07 ,

SHITET FORD FOCUC.1.8 BENZIN GAZ.

22 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 14:14 ,

Skrepe per germime sheshes cekic dhe makin volvo

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Sht 22:18 ,

VW Sharan 2001

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 18:15 ,

BMW

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 12:10 ,

Ndrohet me makin tjeter

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 22:34 ,

E sapo ardhur nga Gjermania

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 20:21 ,

Reno

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Gush 19:05 ,

malaguti madison

1 EUR

Viti: 2003
30 Korr 15:36 ,

Makin evo

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Pri 19:12 ,

ML270 CDI AUTOMAT

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 10:33 ,

Disqe

150 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
11 Tet 11:06 ,

Mitsubishi

2 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim