Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

14 Tet 14:34
Linku:
Dyqani ,

Shitet HYUNDAY GETZ �� 203.000 Lekë

203 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 14:47
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz

710 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet Urgjent CADILLAC DEVILLE

1 025 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 14:33
Linku:
Dyqani ,

Shitet Audi

287 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 17:23
Linku:
Dyqani ,

U SHIT!! PEUGEOT 308 1.6 HDI

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 00:17 Dyqani ,

EVO 220 AUTOMAT AVANGARD SAPO TARGUAR. OKAZION....

7 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:17 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 CDTI Mundesi nderrimi

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 Dyqani ,

FOKUS 2009 BENZINE+GAZ

4 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:16 Dyqani ,

BMW 530 MUNDESI NDERRIMI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:16 Dyqani ,

CMAX 1.6 NAFTE ME DOGANE MUNDESI NDERRIMI

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:16 Dyqani ,

GOLF 5 GTI 2.0 NAFTE AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:48 Dyqani ,

FIAT FIORINO 1.3 NAFT 2010 ZVICRA ME DOGAN

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 Dyqani ,

PEUGEOT 307 NAFT 2.0 VITI 2005

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:48 Dyqani ,

FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 FULL OPTIONS

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:37 Dyqani ,

Jeep Patriot Benzine Gaz Automatike me Dogane

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:36 Dyqani ,

Evo 3.0 Nafte Full Optional 2008 letra te paguara

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:36 Dyqani ,

BMW X3 Benzine Gaz Automatike 2007 me dogane!

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:36 Dyqani ,

Audi A6 benzine Gaz 2.4 Automatike 2006 me dogane

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:35 Dyqani ,

Skoda Nafte 1.4 me dogane ardhur nga Zvicra 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:35 Dyqani ,

Jeep Compass Benzine Gaz Automatike 2010 me dogane

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:35 Dyqani ,

BMW X5 Nafte Automat 2005 sherbime te kryera!

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:35 Dyqani ,

Rexton Nafte 2.9 me 7 vende 4x4 letra te paguara

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:35 Dyqani ,

Kia Sorento nafte 2.5 Automatike letra te paguara

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Mercedes benz C3.2 viti 2007..4matic

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Sapo ardhur fiat500..1.3 naft. Super gjendje

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 Dyqani ,

Ford c-max 1.6 naft

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Opel corsa 1.3 naft..viti 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Opel insignia..2.0 naft...automatik... viti 2013

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Land rover 2.2 naft...viti 2007.sapo ardhur

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Opel corsa 1.2 benzin-gaz..viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Audi A5 cabrio 2.0 benzin..mundesi nderrimi

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:22 Dyqani ,

Peugeot 207 ....1.4 naft sapo ardhur...

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:13 Dyqani ,

Volvo XC90 3.2 Benzine, ideale për impjant gazi!

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:13 Dyqani ,

Volvo S40 2.0 Naftë, 6 shpejtësi, konsum i ulët!

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:12 Dyqani ,

Volvo XC60 3.0 T6 Benzine, Ideale per impjant gazi

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.4 Nafte, Gjendje Perfekte!

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 Dyqani ,

OKAZION! Volvo XC60 2.4 Nafte, Gjendje Perfekte!

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Dyqani ,

Volvo XC60 2.0 D3 Naftë, Gjendje Perfekte!

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 Dyqani ,

Volvo S60 2.5 Benzinë, Ideale për impjant gazi!

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.

Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.

Shitje e automjeteve në mënyrë moderne

Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni  njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.

Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim