Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makin pune | Vlorë | Automjete

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin pune,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Makin pune Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Shk 14:00 Makina , Vlorë

Mercedes benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:58 Makina , Vlorë

Makin

18 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 03:47 Makina , Vlorë

Fiat Doblo ndrohet

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 14:38 Makina , Vlorë

Fiat Bravo 1.4

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 17:04 Makina , Vlorë

Makin Ford

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 17:57 Makina , Vlorë

Folistrad

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 16:39 Makina , Vlorë

shitet ndrohet me makin tjeter

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 03:51 Makina , Vlorë

✅Mercedes-Benz✅

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:25 Makina , Vlorë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 11:59 Makina , Vlorë

renault scenic

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 13:47 Makina , Vlorë

Shitet bmw e 60 2.5 naft gjendja e mire

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 21:26 Makina , Vlorë

Shitet Fiat doblo 1.9 diesel

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 15:58 Makina , Vlorë

renault scenic

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Nën 15:58 Makina , Vlorë

renault scenic

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 15:39 Makina , Vlorë

OKAZION SEAT NAFTE

700 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 21:03 Makina , Vlorë

Shitet ose ndrrohet me makin nfte me te madhe

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Korr 23:31 Makina , Vlorë

shitet okazion

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 20:46 Makina , Vlorë

toytota 2015 x5 2008

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 22:25 Makina , Vlorë

Mercedes E 250

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 17:08 Makina , Vlorë

shitet opel i sapo ardhur nga italia

300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Tet 21:49 Makina , Vlorë

Ford FIESTA 2008 NDERROHET

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Sht 09:54 Makina , Vlorë

opel corsa

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 08:27 Makina , Vlorë

Navara

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 20:13 Makina , Vlorë

Shitet Toyta Hilux--15000€

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 21:38 Makina , Vlorë

Fiat Punto ME DOGAN me 108.000 mi km

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 11:58 Makina , Vlorë

Rimorkjo per makin

250 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 20:05 Makina , Vlorë

Evo 280

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 22:15 Makina , Vlorë

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2002 16 VALVOLA

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Sht 22:15 Makina , Vlorë

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN 2002 16 VALVOLA

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Maj 20:36 Makina , Vlorë

Nderroj ose sesh dy makina

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 09:56 Makina , Vlorë

Mercedes C class 220 cdi.

8 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 11:17 Makina , Vlorë

Jeep cherokee

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 22:56 Makina , Vlorë

Makin Funerali Mercedes Benz

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 10:03 Makina , Vlorë

Renault

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 12:42 Makina , Vlorë

Peugeot 106

450 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 12:16 Makina , Vlorë

OKAZIONN SHITET

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Nën 20:07 Makina , Vlorë

Fiat ducato me karoceri

1 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Gush 17:41 Makina , Vlorë

Shes nje makin toyta yaris 1.4 Naft

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 23:10 Makina , Vlorë

Mercedes E270 dizel -00

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin pune | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione