Bmw x5 | Vlorë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw x5,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw x5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:28 ,

��Shitet: SMART for four�� ✅Motorr 1.5 nafte ✅Kambio manual

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:02 ,

BMW 330CD SPORT

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:57 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:11 ,

nderrohet ose shitet automat 2.0 tdi full..

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:18 ,

OKAZION Kity Fazes Ford 2004-2009

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 12:38 ,

✅FORD FIESTA ✅VITI 2010 ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Maj 13:27 ,

C220 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 15:28 ,

BMW X5 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:34 ,

Shitet BMW x5 super

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 02:06 ,

Shes Bmw x5

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 19:15 ,

Okazinnn BMW X5 viti 2010

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:53 ,

BMW X5

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 08:22 ,

✅U shit✅ Bmw X5 M

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 11:59 ,

♻️BMW X5 M okazionn♻️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 16:53 ,

♻️BMW X5 M Xdrive♻️ Okazionn

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 13:01 ,

♻️Bmw X5 M xdrive♻️Okazionn

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 14:38 ,

♻️Bmw X5 M Xdrive okazionn♻️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Jan 11:36 ,

♻️Bmw X5 M Xdrive Okazion♻️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 21:28 ,

♻️Bmw X5 M okazion♻️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 20:06 ,

♻️Bmw X5 M okazion♻️

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 11:04 ,

BMW X5 3.0d - 2003 - E RINOVUAR

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 21:56 ,

♻️Shitet bmw X5’M okazion♻️

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 16:02 ,

♻️Bmw X5M okazionn♻️

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 10:16 ,

♻️Shitet Bmw X5 M♻️

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 14:49 ,

♻️Shitet Bmw X5 M♻️

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 09:09 ,

Okazion bmw 530 D

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Dhj 10:28 ,

♻️Shitet Bmw X5M♻️

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 23:37 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw x5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione