Makina | Tropojë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makina,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makina Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tropojë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:38 ,

����GOLF����

6 499 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:59 ,

Benz E klas

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 22:49 ,

Shes dhe nderroj

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 13:05 ,

G Class 3.0 Dizel

10 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Maj 16:37 ,

Opel

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 19:30 ,

⚠️FORD FOCUS⚠️ 1.7milion leke✅

1 700 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 19:10 ,

mercedez benz c220

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 13:56 ,

Bmw X1 dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 21:23 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Pri 14:15 ,

TOYOTA Land Crusier 2.8 pa Turbo

3 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 14:53 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 20:04 ,

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 11:31 ,

Okazion Golf 4

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 15:02 ,

VW Golf 4 dizel 2003

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 10:33 ,

Golf GT

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 13:03 ,

AUDI 80 1.9 TDI

950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 21:47 ,

Shitet ose nderrohet me golf 4 katerdyersh.

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 15:37 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 11:56 ,

AUDI-A4

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 22:51 ,

Golf 4 Automatik

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 15:46 ,

SHKODA FABIA 1.2 TSI PA DOGAN,ME TARGA TE HUAJA

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:16 ,

passat t-di

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 20:09 ,

Range rover Vogue

15 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 17:30 ,

Shitet merzedes benz gjendje perfekte

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 21:09 ,

Honda Sonata 2007 nafte 2.0

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 16:14 ,

Polo

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:48 ,

Golf

3 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 00:26 ,

Mitsubishi L200

5 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 14:46 ,

Makina

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Jan 21:51 ,

320I Coupe 1984

5 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 14:55 ,

Shes mercedes benz 200d

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 15:16 ,

CITROEN C4 PICASSO

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Dhj 21:24 ,

BENZ 190 GJENDJE

1 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 11:27 ,

Makina esht ne gjendje shum te mire

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Dhj 08:28 ,

Opel Astra 2010 Benzin+Gas Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Dhj 01:19 ,

Opel

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 10:28 ,

mercedes s5.5 rexhina

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Dhj 15:10 ,

Audi-A4

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 08:38 ,

Audi A6

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 11:22 ,

A klas

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:27 ,

Shitet makina

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 10:53 ,

AUDI A4 1.9 TD I e kuqe

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 22:29 ,

��Shitet Ml320 4 matic super full��

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 11:15 ,

SHITET MERCEDES BENZ C CLASS 200 CDI W 203

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:33 ,

Vw PASSAT 2.0 Tdi

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:01 ,

VW Passat dizel

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 18:19 ,

Vw Passat

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makina | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione