Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Tropojë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tropojë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tropojë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:35 Makina , Tropojë

Mercedes-Benz 200 D,

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:16 Makina , Tropojë

Sharan

3 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Mar 15:24 Makina , Tropojë

Tojot landcruze 3.0dt viti 2000

11 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 13:37 Makina , Tropojë

E350 CDI AMG LINE 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 12:59 Makina , Tropojë

Shitet

5 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Mar 20:10 Makina , Tropojë

Golf

5 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 18:30 Makina , Tropojë

TOYOTA AURIS

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 11:49 Makina , Tropojë

Audi A4 Manual

1 LEK

23 Mar 14:40 Makina , Tropojë

Okazion

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 08:26 Makina , Tropojë

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 10:06 Makina , Tropojë

Mercedes C 200 CDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 11:44 Makina , Tropojë

TOYOTA AURIS

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 17:47 Makina , Tropojë

BMW 420d automat 8st-Mpaket-LED-navi prof-NEW

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 20:27 Makina , Tropojë

Golf 5 2.0 4x4

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 18:07 Makina , Tropojë

Golf 1.9 TDI 2006 Euro 4

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 19:01 Makina , Tropojë

shitet Touran

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:05 Makina , Tropojë

Super OKAZJON

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 14:59 Makina , Tropojë

Super Okazjon

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:35 Makina , Tropojë

Jeep❤️❤️

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 21:16 Makina , Tropojë

Mercedes E200 CDI

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 19:35 Makina , Tropojë

SHITET FORD FUSION 1.4 Nafte viti 2005

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 19:29 Makina , Tropojë

SHITET FORD FUSION 2005 1.4 Nafte

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 15:20 Makina , Tropojë

Shitet,nderrohet ford galaxy 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 14:15 Makina , Tropojë

Shitet,nderrohet ford galaxy 2002

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 21:18 Makina , Tropojë

Pt crysler

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 13:15 Makina , Tropojë

Shitet Audi 3.0 Quatro

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 13:11 Makina , Tropojë

C clas 220 Amg Line fabrike///

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 09:02 Makina , Tropojë

SHITET MERCEDES C CLASS CDI����

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 21:13 Makina , Tropojë

Shitet

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 18:54 Makina , Tropojë

BMW

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 20:46 Makina , Tropojë

Benz C200

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 20:04 Makina , Tropojë

Mercedes benz 208

2 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 17:50 Makina , Tropojë

golf 4

2 300 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Jan 13:45 Makina , Tropojë

Shitet okazion

2 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Jan 00:30 Makina , Tropojë

Skoda Octavia 2.0-150 D 4X4 2019

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 18:01 Makina , Tropojë

okazion e sapo ardhur gjitha sherbimet e kryera

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Jan 17:46 Makina , Tropojë

Benz

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 18:49 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tropojë

Gomisteri

17 Jan 10:52 Makina , Tropojë

Audi ne shitja:

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tropojë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione