vito | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vito,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vito Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:28 ,

Shite Mercedez Vito ne gjendje te mire

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:58 Dyqani ,

MERCEDES VITO 2.2 NAFTE

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:40 ,

SHITET MERCEDES BENZ VITO 110 CDI EXTRALANG ��

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 ,

MERCEDES VITO FRIGORIFER VITI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:19 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:41 ,

Vito 220 diesel

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:39 ,

JEPET ME QERA Mercedes Benz Vito 8+1

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 09:20 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Pri 21:01 ,

Mercedes Benz Vito 8+1 ne gjendje super te shkelqyer

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Pri 11:42 ,

Benz VITO 2.0 nafte

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Pri 08:55 ,

Vito 2.2 109 viti 2010 ��������Super mjet

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 12:11 ,

Audi A4

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 12:07 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 dizel 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Pri 20:34 ,

Okazion Fiat Punto

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 04:21 ,

Vito 2009 220d lungo

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:44 ,

Tata viti 2002 me motorr benz 2.2 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 22:10 ,

Benz Vito

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 21:59 ,

Benz Vito

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 16:22 ,

Furgon mercedes vito cdi viti 2012 m eshte ne kosov

6 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 08:15 ,

Okazion B class vito 2007 Nafte Manual shitet 3700€ nderohet

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Mar 11:16 ,

Mercedes benz Vito shitet ose nderohet me makine me te vogel

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 09:33 ,

Vito 2010 ����

8 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Shk 18:48 ,

Mercedes Benz Vito - 3.0 CDI V6 Automat 2007

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 11:47 ,

Shitet vito

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 21:59 ,

VW CARAVELLE TRENDLINE

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:23 ,

Shitet Vito 109 2.2 CDI

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Jan 17:07 ,

Mercedes Benz Vito

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 17:16 ,

OKAZION MERCEDES BENC vito

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 13:22 ,

Shes mercedes vito 220 super gjendje OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 08:56 ,

Mercedes vito 2.2

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 12:31 ,

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Jan 14:28 ,

shitet vito i 2006 220 nafte

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 14:28 ,

shitet vito i 2006 220 nafte

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Jan 14:19 ,

Shitet furgon

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Jan 09:10 ,

Vito Tourer 2015

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 16:44 ,

Vito

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 04:38 ,

Mercedez s

42 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vito | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vito në kategorinë All Category
  • Vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Makina
  • vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Makina
  • vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Makina
  • Vito në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione