Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura pa letra | Tiranë | Automjete

Makina , 32

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura pa letra,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vetura pa letra Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:54 Makina , Tiranë

Okazion!!!C Coupe 2018

29 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 20:20 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 BLUETEC FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:33 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE ��OKAZION��

18 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:29 Makina , Tiranë

Toyota Land Cruiser Hardtop pa letra

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:37 Makina , Tiranë

Mercedes c

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:37 Makina , Tiranë

Mercedes Evo 320 sport paket

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:34 Makina , Tiranë

Mercedes Ml 320

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 13:43 Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 14:44 Makina , Tiranë

Smart 700 kabiolet

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 15:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 300 4matic Okazionn!

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 17:26 Makina , Tiranë

Blej Makina me cmim poshte tregut max 80% te vleres

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 15:57 Makina , Tiranë

Okazion 5500€. E320 evo panoramik

55 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 16:05 Makina , Tiranë

Okazion E320 ///EVO PANORAMIK

58 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:46 Makina , Tiranë

Shitet okazion e320 evo panoramik sport packet

58 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 22:43 Makina , Tiranë

Audi a6 3.0T Benzine

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Jan 17:58 Makina , Tiranë

KAMA Viti 2007

350 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Dhj 16:50 Makina , Tiranë

Mercedes E270 CDI Automatik ������

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Dhj 08:02 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E270 CDI 2001

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:52 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Nafte Okazion

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 16:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 cdi ///EVO Sport Panorama 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 cdi ///EVO SPORT PANORAMA 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 CDI ///Evo SPORT PANORAMA 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:36 Makina , Tiranë

Shitet E Class 320 CDI ///EVO SPORT PAKET PANORAMA 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 15:57 Makina , Tiranë

Evo 280Benzine Gaz

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 08:48 Makina , Tiranë

SHITET MERCEDES C320cdi 4Matic super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 09:50 Makina , Tiranë

Audi Q5 Automat Nafte 178km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:29 Makina , Tiranë

✅Okazion ✅ MERCEDES BENZ B CLASS “SPORT

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 20:46 Makina , Tiranë

jaguar xf

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Dhj 09:13 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 00:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ S320 SUPER E VECANTE!!!

7 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura pa letra | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione