Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

touran 2007 2.0 - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran 2007 2.0,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj touran 2007 2.0 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Gush 13:03 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Gush 12:59 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 21:11 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 21:05 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 08:52 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Gush 08:46 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 17:43 Makina , Tiranë

Touran Benzine-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 19:13 Makina , Tiranë

Touran 2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 20:15 Dyqani Makina , Tiranë

Touran Cross 2.0 TDI 2007

4 000 EUR

08 Korr 09:02 Makina , Tiranë

Shitet Vw Touran 2.0 170hp

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 13:46 Makina , Tiranë

Vw Touran 2.0 Nafte Manuale Viti 2007 Full Options

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 12:08 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - VW Touran,2007,Automat ���� ����

5 290 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Qer 22:32 Makina , Tiranë

Shitet VW TOURAN AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 10:23 Makina , Tiranë

Touran Benzine-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 10:38 Makina , Tiranë

Touran Benzine-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 21:45 Makina , Tiranë

Touran Benzine-Gaz

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 16:27 Makina , Tiranë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 09:38 Makina , Tiranë

TOURAN OKAZZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 22:13 Makina , Tiranë

Touran Okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 12:00 Makina , Tiranë

Toruran Okazion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 09:25 Makina , Tiranë

Touran Okazzion

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 20:55 Makina , Tiranë

Okkazio Touran

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Maj 19:25 Makina , Tiranë

VW Touran-2.0 Diesel-2007-AUTOMATIK DSG-SUPER GJENDJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 15:26 Makina , Tiranë

Super Okazion !!!! Shitet Touran Automat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 14:03 Makina , Tiranë

Shitet touran cross

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 18:36 Makina , Tiranë

Shitet 5400 eur

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 22:43 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION!!!! Shitet Touran Automat 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Jan 14:53 Makina , Tiranë

Ishitet touran okazion 2.0 naft

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 19:13 Makina , Tiranë

Touran

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Tet 16:16 Makina , Tiranë

Shitet

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Gush 20:08 Makina , Tiranë

Shitet Touran TDI

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 11:23 Makina , Tiranë

Shitet Wolksvagen Touran 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 18:54 Makina , Tiranë

Touran volkswagen

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 10:52 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2.0 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 15:34 Makina , Tiranë

��OKAZION��

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 14:57 Makina , Tiranë

VW Touran

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:44 Makina , Tiranë

Touran Full Option

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 21:07 Makina , Tiranë

Shitet Touran 2.0 Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:33 Makina , Tiranë

Full Option

5 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 22:29 Makina , Tiranë

VW Touran

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 05:28 Makina , Tiranë

Vw Touran OKAZION

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 20:54 Makina , Tiranë

Okazion full full

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 14:33 Makina , Tiranë

Shitet

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:13 Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 11:26 Makina , Tiranë

VW TOURAN

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 22:29 Makina , Tiranë

Okazion Rav 4

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:24 Makina , Tiranë

Okazion vw touran 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 17:57 Makina , Tiranë

VW Touran

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 20:10 Makina , Tiranë

Okazion Touran super gjendje.automat viti 2007

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran 2007 2.0 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

touran 2007 2.0 Touran 2007 2.0

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione