Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

timon hyundai - Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe timon hyundai,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj timon hyundai Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:19
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:32
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:02
Linku:
Makina , Tiranë

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:12 Makina , Tiranë

HYUNDAI i20 1.4 CRDI NAFT MANUAL 2009

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

BMW X5 3.5d M-PAKET PANORAM 360* CAMERA INDIVIDUAL FULL-14

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 PLATINIUM EDITION GTS DESIGN FACELIFT-15

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

VW GOLF 7 2.0 TDI BLUEMOTION ECO PANORAMA FULL OPTIONS -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 350 CDI AMG 4MATIC BLUETEC PANORAMA DESIGNO

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Makina , Tiranë

SHITET CITROEN C3 AUTOMAT

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

SHITET ML350 VITI 2012 FULL OPTIONS 4MATIC

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:36 Makina , Tiranë

Fiat 500 2012

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:32
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 3series F30 (N20) 300HP

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:30 Makina , Tiranë

Glk 250 AMG LINE/// PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 Makina , Tiranë

Range Rover EVOQUE PRESTIGE VERSION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:30 Makina , Tiranë

Glk PANORAMA FULL OPTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:30 Makina , Tiranë

BMW X3 X-DRiVE 2.O NAFTE VITI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:30 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML 350d (NAFTE) Sapo ardhur

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:08 Makina , Tiranë

Hyundai Santa fe, 2.4 bezin + Gaz, viti 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:08 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque (88.000 KM) Extra Full Si i Ri

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:49 Makina , Tiranë

Shitet ford fiesta 1.4 naft

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 2008 1.4 D Manual

4 900 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

VW TIGUAN R LINE 2013

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ B CLASS 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:25 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZIN 350 VITI 2012 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

15 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2.0 gaz fabrike super gjendje

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:24 Makina , Tiranë

AUDI 2019 S Q 5.S LINE FULL OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

46 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 11:24 Motoçikleta (mbi 50cc) Sportiv , Tiranë

Bmw sport c600

5 900 EUR

Viti: 2013
Sot 11:19 Makina , Tiranë

VW GOLF VII

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ E CLASS

17 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

Bmw serie 3

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:18 Makina , Tiranë

audi A6 3.0 tdi quattro okazion

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:16 Makina , Tiranë

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 220 BlueEFFICIENCY

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:14 Makina , Tiranë

AUDI A7 3.0 TDI

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:14 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML350 BlueTec Executive AMG Line 4Matic 7G-Tro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:13 Makina , Tiranë

OPEL MERIVA *COSMO*

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

❌ Mercedes-Benz E350 BlueEFFICIENCY AMG Line FULL ���� ❌

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

RANGE ROVER 4.4SDV8 VOGUE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:10 Makina , Tiranë

Bmw 530D 3.0 Nafte Seria 5 -05

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

SERIA 5.550 i OKAZION

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Ford Kuga Individual 2.0 TDCI Full Option

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:45 Makina , Tiranë

Audi S7 Carbon Package Sapo ardhur��������Full Option

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:19 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:09 Makina , Tiranë

mercedez Benz sport b 200 cdi 140cv

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:59 Makina , Tiranë

(Super Okazion) BMW X5 (benzine/Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:28 Makina , Tiranë

93.000 KM Fiat Punto Evo 1.4 Benzin Automat

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 10:19
Linku:
Makina , Tiranë

BMW 320i xDrive gjendje perfekte!!

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 01:02
Linku:
Makina , Tiranë

��OKAZION�� HYUNDAI TUCSON 2017

17 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 19:06 Makina , Tiranë

Hyundai SantaFe

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Mar 15:58 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 tdi Sport Line -06 Automatike

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj timon hyundai | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione