Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

merceďes benz | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe merceďes benz,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj merceďes benz Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 08:59
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw X3 Look M origjinal automat

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet C-Class 180 Benzin/Gaz Automatik (JO NDERRIME)

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 16:21
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes C 220 BlueTec 2015

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 16:21
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class Avantgarde 220CDI (w204) 2007 Automat

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:16 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C230 GERMAN EDITION

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:12 Makina , Tiranë

***Mercedes C320 DIESEL AUTOMAT AMG LINE SUPER FULL**

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:07 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E 220 CDI

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

OKAZION C 203 220 CDI EVO

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz ML W166 Sapo ardhur

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:04 Makina , Tiranë

Audi A5

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 CDI AVANTGARDE SPORT EVO SAPO ARDHUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:00 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Evo 280 Business Edition

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E 350

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz CLS 6.3 AMG

15 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A 180 CDI

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:57 Makina , Tiranë

Mercedes Benz A 180 CDI •ELEGANCE•

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51 Makina , Tiranë

VW Touran 2011 6+1 vende 2.0 nafte

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar XE, -Viti 2016, -Motor 2.0 Nafte, -Super Full

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:45 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220 Automat 2015 Bluetec Full Opsjon

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

E class

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

ML 350 Bluetec Germany

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz S500 L

13 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 Makina , Tiranë

E class

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 300 4matic Okazionn!

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 2005 Autoamt

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Automat

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Dyqani Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 Dyqani Makina , Tiranë

��Range rover vogue 4.4 Autobiography��

45 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:30 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:24 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz c klas sportedition Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Ndrrohet Mercedes Benz c klas Lluk AMG 200 naft

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Shitet: Dodge charger sx-t 2012 okazion

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class CDI viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class CDI viti 2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:24 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5 full opsions xdrive3.0i

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:22 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:18 Makina , Tiranë

VW PASSAT MANUALE 6+1

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:15 Makina , Tiranë

Benz C 280 3.0 V6 7G FaceLift

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:11 Makina , Tiranë

Mercedes benz C200

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:02 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke NDERRIM

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:59 Makina , Tiranë

A-CLASS LIMITED EDITION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:59 Makina , Tiranë

VW Touran 2008 Automat 7G

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:59 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj merceďes benz | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione