Vw passat | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw passat,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw passat Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:00
Linku:
,

FIAT DOBLO MAXI 1.9 JTD DIESEL

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:30
Linku:
,

Mercedes Benz C180 Kompressor / Benzine+Gaz SPORT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35
Linku:
,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:26
Linku:
,

Shitet VW Passat

13 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Maj 00:50
Linku:
,

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 BENZINE/GAZ / AUTOMAT

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 10:01 ,

Shes Toyota Yaris 1.4 Nafte d4d perfekte 2700 euro

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Dyqani ,

VW Passat 2010 Kamjo Automatike DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:57 ,

AUDI RS6 337KM/H +NDERRIM

19 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:52 Dyqani ,

Okazion Vw Passat 2.0 nafte 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 ,

VW PASSAT NAFTE 1.9 TD.I KUQE 2003 KLIMA

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:38 ,

Vplswagen Caddy

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

����Golf 4 vit prodhimi 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Golf 6 GTI Fabrike 2012 Automatike

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Mercedes Benz ML 320

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

C-Class 220 Dissel Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Nissan Micra

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:36 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:35 ,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Audi A4 Sport-Line

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Ford C-Max 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:35 ,

Chevrolet Captiva 4x4 2.0 nafte 2007

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:31 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 ,

AUDI A6 QUATTRO

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:27 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:27 ,

MAZDA CX5

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

Fiat Bravo EURO5 1.6 nafte 7 MARSHE

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

BMW X5

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 ,

mitsubishi outlander 4x4 benzin gaz ����

4 995 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:26 ,

Vw Passat 2.0 dizel 2006 okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

MERCEDES C300 BENZIN GAZ

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN GAZ MUNDESI NDERRIMI 2008

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

MERCEDES C220 AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

TOYOTA YARIS AUTOMAT

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:26 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 ,

VW Passat benzin 2013

7 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:24 ,

Shitet vw pasat

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

VW Passat 1.9 TDI '01

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 ,

BMW 520 BENZIN+GAZ AUTOMATIKE VITI 2005 NDERROHETTTTTTTTTTTT

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL AUTOMAT-07

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 ,

VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:16 ,

OKAZION porsche cayenne 3.6 benzin 2012 full opsion.

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:11 ,

SUPER OKAZION!!!LAND ROVER DISCOVERY 3 AUTOMAT

5 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 ,

VW PASSAT OKAZION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:04 Dyqani ,

VW PASSAT AUTOMATIK KLIMA

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 ,

AUDI A6 3.0 TDI S-LINE FACELIFT ARDHUR NGA ZVICRA����

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:02 Dyqani ,

VW PASSAT MANUALE 6 MARSHE

3 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

SHITET & NDERROHET VWPASSAT

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw passat | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione