Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart | Tiranë | Automjete

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart,kategori,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:41
Linku:
,

BMW X6 M PERFORMANCE 3.5 bi Diesel .

18 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31
Linku:
,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:31
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 13:10 ,

MERCEDES-BENZ S350 BlueEFFICENCY FULL

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:58 ,

SUPER SMART!

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:52 ,

SHITET SMART MOTORR I RI

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:46 ,

Smart 600 benzin 99 tronic me letra panoram 1000€ 0683245003

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:46 ,

C Class AVANTGARDE 180 benzine + gaz, 2010 nga Zvicra

8 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

BMW 530 BENZIN+GAZ 2009 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

Mercedes c class benzin gaz ����

5 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

Mitsubishi outlander rallyart benzin gaz automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 ,

OKAZION PORSCHE CAYENNE TURBO ��������

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:34 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

2011 GOLF 6 2.0TDI FULL OPTION

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:31 ,

SUPER Volkswagen Jetta NAFTE 1.6 TDI

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:28 ,

Audi Q5 QUATTRO S LINE FABRIKE NAFTE

14 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:28 ,

S320 CDI FULL OPTION PA TAKSE LUKSI

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:28 ,

Volkswagen Jetta Bluemotion Full Options

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:28 ,

OKAZION 2013 AUDI A4 2.0 TFSI 94.000KM

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:28 ,

����Mercedes Benz Cla 200Diesel 2017����

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:28 ,

Mercedes Benz C class 2018 Amg Look Super Okazion

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:25 Dyqani ,

Smarte

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

AUDI A4 S-LINE

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:18 Dyqani ,

Smart forfour

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

Passat cc

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:18 ,

Passat cc

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:04 ,

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

SMART FORTWO 1000KUBIK AUTOMAT-16 MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 12:01 ,

Cayenne diesel 3.0

27 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:39 ,

Blejm makina me difekte ose te karamboluara

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:39 ,

OKAZION!!! VW GOLF 6 AUTOMAT 1.2 TSI 2010

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:37 ,

Okazion mercedes c230 benzin-gaz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Dyqani ,

VW POLO - 1.4 NAFTE - 2007 - MANUAL - ME DOGANE

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:37 Dyqani ,

AUDI A4 - 2010 - 2.0 NAFTE - KAMBIO AUTOMATIKE

8 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Dyqani ,

LANCIA MUSA, 2011, AUTOMAT . 98.000 KM , 1.4 BENZINE.

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 11:34 ,

A6 2013 Shitet-Nderrohet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 ,

B 200

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:34 Dyqani ,

AUDI A3 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - 3800 EURO

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - MANUAL - 2007 - 3500 EURO

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 Dyqani ,

TOYOTA RAV4 - AUTOMAT - 2.2 NAFTE - 4X4

9 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:34 Dyqani ,

TOYOTA YARIS - AUTOMATIKE - 2007 - ME DOGANE

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:34 Dyqani ,

CITROEN C4 - 2011 - 1.6 NAFTE ECO - AUTOMAT - 126.000 KM

7 490 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:34 Dyqani ,

FORD FIESTA - 2015 - 1.4 BENZIN GAZ - MANUAL

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Dyqani ,

BENZ B 200 CDI - AUTOMAT - 2012 - FULL OPTION

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:34 ,

VETEM SOT 4600 EURO ,LEKET NE DORE ,JO HUMBJE KOHE

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 Dyqani ,

��Okazion ford focus benzin gaz automat��

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:33 ,

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:31 ,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:31 ,

AUDI Q5 2012

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione